Nowy Citroen C5 Aircross

 

Nowy SUV Citroën C5 Aircross to jeszcze więcej komfortu, przestronności i modułowości. Samochód dostępny jest w wersji hybrydowej plug-in, benzynowej oraz z silnikiem Diesla.

Z 5 letnią gwarancją!

 

Już dziś umów się na jazdę testową i poznaj ofertę nowego C5 Aircross. 

NOWY-CITROEN-C5-AIRCROSS-HYBRYDA-PLUG-IN-AUTO-GAZDA-SLASK-KATOWICE-GLIWICE-BIELSKO-PSZCZYNA.png

HYBRYDA PLUG-IN, SILNIK BENZYNOWY LUB DIESLA

Citroën C5 Aircross wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii. Citroën C5 Aircross wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom, m.in. zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu, obręczom aluminiowym, nowym kolorom i materiałom wykończeniowym, ekranowi dotykowemu 10'' czy przeprojektowanej konsoli centralnej.

Nowy Citroën C5 Aircross zapewnia pasażerom niezrównany komfort i doskonałe samopoczucie dzięki licznym systemom bezpieczeństwa i układom wspomagającym prowadzenie, oraz interfejsom komunikacyjnym najnowszej generacji. Samochód dostępny jest w wersji hybrydowej plug-in, benzynowej oraz z silnikiem Diesla.

2.jpg

BARDZIEJ PRESTIŻOWY, NOWOCZESNY I DYNAMICZNY CHARAKTER

Nowy Citroën C5 Aircross ma jeszcze bardziej wyrazisty i dynamiczny styl. Nowa stylistyka nadwozia robi duże wrażenie i podkreśla elegancki charakter samochodu. Wnętrze zdobią wyrafinowane materiały i zestawienia kolorystyczne, które zwiększają komfort i potęgują wrażenie przestronności. 

Subtelna i finezyjna identyfikacja świetlna LED w kształcie litery "V" wykorzystuje efekt trójwymiarowości dzięki zastosowaniu motywu "klawiszy fortepianu". Światła do jazdy dziennej tworzą wrażenie głębi i symbolizują zaawansowaną technologię. Projektory LED Vision mają bardziej dyskretny wygląd dzięki designowi opartemu na ciemniejszych barwach. Ich stylistyka, spójna z czarną, błyszczącą osłoną chłodnicy, podkreśla solidny charakter samochodu. 

W Nowym Citroënie C5 Aircross debiutuje zmodernizowana wersja szewronów, które zostały wyodrębnione z linii świateł dziennych. To nowe rozwiązanie, niespotykane dotąd w innych modelach gamy.  

1.jpg

5 WERSJI WYKOŃCZENIA WNĘTRZA

Zmodernizowane wykończenie standardowe oraz 4 nowe wersje Advanced Comfort tworzą klimat najwyższej elegancji i jakości, zachowując przy tym dynamiczny styl wnętrza.

 • Wnętrze Wild Black: nowa strukturalna tkanina Noir Flamine i nowy materiał przypominający szarą skórę
 • Wnętrze Urban Black: nowa czarna Alcantara i materiał przypominający czarną skórę
 • Wnętrze Metropolitan Black: nowa ziarnista skóra w kolorze czarnym i nowy materiał przypominający szarą skórę
 • Wnętrze Hype Black: nowa perforowana skóra Paloma i skóra Nappa Bleu.
 • Niebieskie przeszycia we wszystkich 5 wersjach doskonale komponują się z przeszyciami na podłokietniku i panelu dekoracyjnym na desce rozdzielczej.

3.jpg

NOWE SIEDZENIA ADVANCED COMFORT

Citroën C5 Aircross wyposażony jest w siedzenia Advanced Comfort najnowszej generacji. Doskonale wyglądają, są niezwykle wygodne i zapewniają pasażerom niezmiennie wysoki komfort dzięki specjalnym gąbkom, które zachowują sprężystość mimo upływu czasu. Siedzenia te mają specjalną konstrukcję – ich centralna część wykonana jest z pianki o dużej gęstości, zastosowano w nich również dodatkową warstwę pianki o grubości 15 mm. Aby zapewnić kierowcy i pasażerowi z przodu jeszcze więcej komfortu, siedzenia mogą być wyposażone w funkcję masażu i podgrzewania.

4.jpg

POJEMNY BAGAŻNIK I PRZEMYŚLANE SCHOWKI

Nowy Citroen C5 Aircross dysponuje bagażnikiem o rekordowej pojemności w segmencie: od 580 l do 720 l w wersji spalinowej i 460 l do 600 l w wersji hybrydowej plug-in. Wyposażony jest w automatyczną, bezdotykowo sterowaną pokrywę bagażnika. Aby ją otworzyć, wystarczy wykonać ruch stopą pod zderzakiem tylnym. 

Dobre samopoczucie uzależnione jest również od możliwości optymalnego rozmieszczenia wszystkich potrzebnych przedmiotów w kokpicie. Dlatego wnętrze Nowego Citroëna C5 Aircross wyposażone jest w liczne praktyczne i funkcjonalne schowki. Duża chłodzona przestrzeń pod podłokietnikiem centralnym, schowek przed pasażerem i duże kieszenie w drzwiach: zastosowane rozwiązania zaspokoją wszelkie potrzeby użytkowników. 

5.jpg

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

Nowy Citroën C5 Aircross dostępny jest z szeroką gamą systemów wspomagających prowadzenie, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. Jednym z nich jest system Highway Driver Assist umożliwiający autonomiczną jazdę na poziomie 2. Rozwiązanie to łączy zalety aktywnego tempomatu z funkcją Stop & Go oraz aktywnego alarmu niezamierzonego przekroczenia linii.

Cyfrowy zestaw wskaźników 12,3'' można w pełni personalizować. Wyświetla on bezpośrednio przed kierowcą wszelkie kluczowe informacje dotyczące prowadzenia, m.in.:

 • Mapę nawigacji,
 • Funkcjonowanie systemów wspomagających prowadzenie,
 • Informacje o pracy napędu hybrydowego i przepływie energii.

8.jpg

HYBRYDA PLUG-IN - DOŚWIADCZENIE KOMFORTU ABSOLUTNEGO

Napęd hybrydowy plug-in w Nowym Citroën C5 Aircross dodatkowo zwiększa komfort jazdy i poprawia samopoczucie pasażerów. Silnik elektryczny zapewnia zasięg wystarczający w codziennej eksploatacji (do 55 km w cyklu WLTP), a jednostka spalinowa umożliwia pokonywanie dłuższych tras w poczuciu pełnej wolności.
Kupując Nowego Citroëna C5 Aircross Hybrid możesz skorzystać z bonusa ekologicznego i premii za konwersję.

BRAK EMISJI CO2 I HAŁASU

 • Nowy Citroën C5 Aircross Hybrid w trybie elektrycznym umożliwia:
 • Jazdę w ciszy, bez wibracji i z poszanowaniem środowiska dzięki braku emisji CO2

 • Wjazd do stref miejskich objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych
 • Akumulatory o pojemności 13,2 kW objęte są gwarancją na 8 lat lub 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności.

100% WYDAJNOŚCI

 • Napęd hybrydowy plug-in w Nowym Citroënie C5 Aircross Hybrid jest połączeniem silnika benzynowego 1.6 PureTech o mocy 180 KM z automatyczną skrzynią biegów EAT8 oraz jednostki elektrycznej osiągającej 81,2 kW (110 KM). Moc łączna układu wynosi 225 KM.
 • Maksymalny moment obrotowy sięga 360 Nm i ma optymalną dostępność, co przekłada się na wysoki komfort jazdy i doskonałe osiągi w pełnym zakresie obrotów.
CODZIENNE ŁADOWANIE

Możesz naładować akumulatory w Nowym Citroënie C5 Aircross Hybrid korzystając z różnych metod:

 • W przypadku standardowego gniazdka proces ten zajmie 7 h lub 4 h (gniazdko typu Green’Up™).
 • Korzystając z Wall Box 32 A oraz opcjonalnej ładowarki pokładowej o mocy 7,4 kW naładujesz akumulatory w czasie poniżej 2 h. Stacje Wall Box dostępne są w przestrzeni publicznej na niektórych parkingach, możesz również zainstalować takie rozwiązanie w domu.
 • Stacje o mocy 100 kW nie są kompatybilne z Nowym Citroënem C5 Aircross Hybrid. Citroën nawiązał współpracę z firmą Elocity, która zapewni Ci wsparcie w procesie instalacji wybranego rozwiązania do ładowania.

6.jpg

GŁÓWNE CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA ZASIĘG TWOJEGO SAMOCHODU

7.jpg

RÓŻNE TRYBY JAZDY (ELEKTRYCZNY, HYBRYDOWY, SPORTOWY)


Nowy Citroën C5 Aircross Plug in Hybrid 225 oferuje 3 tryby jazdy:

ELECTRIC ( ZEV)
 • W 100% elektryczny napęd,
 • Dźwięk ostrzegawczy z generatora AVAS od 0 km/h do 30 km/h przy 100% napędzie elektrycznym.

HYBRID

 • Zoptymalizowany układ napędowy z połączonym działaniem silnika spalinowego i elektrycznego,
 • Najlepszy kompromis pomiędzy wydajnością a wszechstronnością.

SPORT

 • Układ napędowy zapewniający pełną moc (225 KM) z obu silników,
 • Połączenie dynamiki i wydajności.

9.jpg

 

CENNIK.png

 

OFERTA

21470.png​​

SPRAWDŹ!