Nowy C5 Aircross Hybrid

 

Citroën C5 Aircross Hybrid to pierwsza hybryda plug-in Citroëna, który jako pierwszy model rozpoczyna ofensywę nowej generacji samochodów niskoemisyjnych. Zgodnie z planem do 2025 r. gama zostanie w pełni zelektryfikowana. Nowy SUV Citroën C5 Aircross Hybrid to wszechstronna propozycja dla klientów, którzy szukają połączenia zalet silnika elektrycznego (ZEV) w ruchu miejskim z uniwersalnością jednostki spalinowej. Już dziś zamów Nowego SUVa Citroën C5 Aircross Hybrid! 

NOWY-CITROEN-C5-AIRCROSS-HYBRYDA-PLUG-IN-AUTO-GAZDA-SLASK-KATOWICE-GLIWICE-BIELSKO-PSZCZYNA.png

TECHNOLOGIA HYBRYDOWA PLUG-IN

Zaawansowana technologia hybrydowa PHEV (plug-in-hybrid electric vehicle), zastosowana w Nowym SUV-ie Citroën C5 Aircross Hybrid, określa nowy wymiar programu Citroën Advanced Comfort®. Wersja ta łączy przyjemność jazdy w ciszy w trybie zeroemisyjnym (ZEV) z uniwersalnością i dużym zasięgiem, wynikającymi z połączenia jednostki elektrycznej ze spalinową oraz zastosowania elektronicznie sterowanej ośmioprzełożeniowej automatycznej skrzyni biegów EAT8.

citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna1.jpg

 


ZASIĘG

Ładowanie Nowego SUVa Citroën C5 Aircross Hybrid jest dziecinnie proste! Aby cieszyć się jazdą silnika elektrycznego wystarczy podpiąć samochód wykorzystując klasyczne gniazdko, akumulator zostanie doładowany w trakcie nocy (proces trwa między 4 a 7 godzin, w zależności od rodzaju kabla). Co więcej – można zaplanować ładowanie za pośrednictwem tabletu we wnętrzu samochodu lub smartfona, korzystając z aplikacji MyCitroën!

EKOLOGICZNE SILNIKI I NOWA, 8-STOPNIOWA SKRZYNIA BIEGÓW

8-stopniowa skrzynia biegów EAT8 została zmodernizowana, by zapewnić bardziej optymalną zmianę przełożeń. Została wyposażona w tryb hamowania, który odzyskuje energię i doładowuje akumulatory po zdjęciu nogi z pedału przyspieszenia. Warto również zwrócić uwagę na moc Nowego SUVa Citroën C5 Aircross Hybrid - aż 225 km!

citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna3.jpg

 

DESIGN

AKCENTY STYLISTYCZNE UNIKALNE DLA WERSJI HYBRYDOWEJ

Nadwozie wersji hybrydowej zdobią specjalne akcenty w kolorze Anodised Blue na przednim zderzaku i panelach Airbump®. Stylizowane litery "H" pojawiają się na przednich błotnikach, podobnie jak monogram "Hybrid".

citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna5.jpg

 

INTUICYJNE INTERFEJSY

Przestronne wnętrze SUV-a Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażone jest w unikalne dla tej wersji interfejsy:  
- Cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3'', który można personalizować, wyświetlający informacje charakterystyczne dla napędu hybrydowego: wskaźnik mocy, zasięg w trybie elektrycznym i spalinowym, czas ładowania, szybkość ładowania i tryby jazdy                                                                                                            
- 8'' ekran dotykowy z dostępem do informacji eksploatacyjnych, takich jak zarządzanie przepływem energii czy statystyki dotyczące oszczędzania paliwa
- przełącznik wyboru trybu jazdy (ELECTRIC, HYBRID lub SPORT),
- automatycznie przyciemniające się lusterko wsteczne bez obramowania, wyposażone we wskaźnik trybu elektrycznego: niebieską diodę LED, która włącza się, gdy samochód porusza się w trybie w 100% elektrycznym. 

 

JESZCZE WIĘCEJ KOMFORTU W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna6.jpg


Nowy SUV Citroën C5 Aircross Hybrid został wyposażony m.in. w zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi Progressive Hydraulic Cushions® oraz fotele Advanced Comfort. Połączenie tych dwóch aspektów gwarantują wrażenie unoszenia się nad drogą, jednocześnie zapewniając doskonałe prowadzenie i właściwości dynamiczne. Charakterystycznym elementem wersji hybrydowej jest wielowahaczowa oś tylna, która zapewnia SUV-owi Citroën C5 Aircross Hybrid wyjątkowe zrównoważenie.   citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna7.jpg

Jego wnętrze wyróżnia bogate możliwości zmiany aranżacji, dzięki trzem przesuwanym, składanym i odchylanym siedzeniom z tyłu, a także pojemny bagażnik. 

Został również wzbogacony program Citroën Advanced Comfort® o aspekty charakterystyczne dla napędu elektrycznego: ciszę, płynną jazdę, doskonałe osiągi i emisję CO2 wynoszącą zaledwie 32 g/km*.

 

 

citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna8.jpg

Siedzenia Advanced Comfort

Siedzenia SUV-a Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażone są w szerokie siedziska i oparcia. Pianka o zwiększonej gęstości w ich głębi w połączeniu z dodatkową wyściółką o grubości 15 mm na powierzchni dają efekt w postaci niezwykłego komfortu, miękkości i odpowiedniego podparcia ciała. Oprócz podgrzewania siedzenia przednie mogą być wyposażone w funkcję wielopunktowego masażu.  
 

 

Najbardziej modułowy SUV w segmencie

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid zachowuje wszystkie zalety modelu dotyczące modułowości wnętrza. Samochód wyposażony jest w trzy indywidualne siedzenia w drugim rzędzie, które można przesuwać w zakresie 150 mm. Ich oparcia mają pięciostopniową regulację, można je również złożyć otrzymując płaską podłogę przestrzeni bagażowej. Schowki mają pojemność 33 l, a bagażnik - od 460 l do 600 l.

 

TECHNOLOGIA

20 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Wyposażenie francuskiego SUVa obejmie liczne systemy wspomagające kierowcę, w tym układ Highway Driver Assist, który umożliwia jazdę autonomiczną poziomu 2. czy też Grip Control z funkcją Hill Descent Assist, do jazdy po bezdrożach. Samochód otrzyma ponadto rozbudowaną technologię z zakresu łączności, umożliwiającą m.in. bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

citroen-c5-aircross-hybryda-technologia-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna1.jpg

citroen-c5-aircross-hybryda-technologia-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna2.jpg

citroen-c5-aircross-hybryda-technologia-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna3.jpg

citroen-c5-aircross-hybryda-technologia-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna4.jpg
BĄDŹ ZAWSZE ONLINE

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażony jest w intuicyjne systemy wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Funkcja Connect Play zwiększa możliwości komunikacji dzięki integracji z protokołami AppleCarPlay™ i Android Auto. Ułatwia wypoczynek i dostarcza rozrywki podczas wspólnych podróży. System Connect Navi wykorzystuje wszelkie zalety nawigacji online (wyświetlanie informacji o ruchu ulicznym w czasie rzeczywistym, strefy niebezpieczne). Został on specjalnie zaadaptowany do technologii hybrydowej i wskazuje miejsca, w których ulokowano ładowarki. Pokazuje również strefy, które mogą być pokonane w trybie elektrycznym w zależności od poziomu naładowania akumulatora.

citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna9.jpg

 

SPECJALNE, INNOWACYJNE USŁUGI

W skład rozwiązania Connect Assist wchodzi assistance w codziennej eksploatacji, możliwość wykonania połączenia SOS oraz system zdalnego zarządzania e-remote control. Umożliwia on kontrolę samochodu na odległość za pośrednictwem aplikacji MyCitroën: zamykanie / otwieranie samochodu, programowanie ładowania i ustawianie temperatury wnętrza, sprawdzanie stanu naładowania akumulatorów i zasięgu na pozostałym paliwie, przebieg, wskazówki Eco-Coachingu oraz lokalizowanie miejsca zaparkowania samochodu. To prawdziwy osobisty asystent w smartfonie użytkownika!

citroen-c5-aircross-hybryda-auto-gazda-śląsk-katowice-bielsko-gliwice-pszczyna10.jpg

2022 w cenie 2021

21470.png​​

SPRAWDŹ!