Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

CITROËN Ë-SPACETOURER

Poznaj vana Citroën ë-SpaceTourer i wybierz wersję wyposażenia, która najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia i potrzebom. Wszystkie wersje mają równie komfortowe, modułowe, praktyczne i przestronne wnętrze.

 

VAN Z CHARAKTEREM

Citroën ë-SpaceTourer to van z charakterem, który ułatwi Ci codzienne życie. Każda z dostępnych wersji – M, L oraz XL – ma płynne i harmonijne linie nadwozia. Imponujące wymiary samochodu budzą zaufanie i wskazują na jego solidność.

KOMPAKTOWY VAN

Nawet do 9 miejsc

Citroën SpaceTourer to kompaktowy van zapewniający doskonałe warunki podróżowania nawet 9 pasażerom, bez żadnych kompromisów w kwestii komfortu, wszechstronności i stylu.

Ten zaawansowany technologicznie samochód ma atrakcyjne, wyraziste linie nadwozia i doskonale się prowadzi. To przedstawiciel segmentu dużych vanów nowej generacji, który nieustannie ewoluuje i wykorzystuje coraz więcej rozwiązań spotykanych w samochodach osobowych.

Wysoki przód Citroëna SpaceTourer dodaje mu charakteru i sprawia, że dominuje on na drodze.

3 DŁUGOŚCI NADWOZIA

 Wybierz odpowiedni rozmiar

Kto powiedział, że vany są za długie albo za wysokie? Citroën SpaceTourer ma zoptymalizowaną średnicę zawracania i dostępny jest w 3 długościach nadwozia (XS: 4,60 m, M: 4,95 m, XL: 5,30 m). Dzięki wysokości wynoszącej 1,90 m możesz bez problemu korzystać z wszystkich parkingów.

2 WERSJE WYKOŃCZENIA WNĘTRZA

W zależności od wybranej wersji wyposażenia siedzenia Citroëna SpaceTourer wykończone są:

– tkaniną Graphite (wersja Feel)

– skórą Claudia (wersja Shine)

SILNIK ELEKTRYCZNY

Citroën ë-SpaceTourer dostępny jest w dwóch wariantach pojemności akumulatorów zapewniających zróżnicowany zasięg:

-Do 230 km w cyklu WLTP w przypadku akumulatora o pojemności 50 kWh, dostępnego w wersjach XS, M oraz XL. Korzystając ze stacji szybkiego ładowania uzupełnisz 80% energii w 30 minut.

-Do 330 km w cyklu WLTP w przypadku akumulatora o pojemności 75 kWh, dostępnego w wersjach M oraz XL. Korzystając ze stacji szybkiego ładowania uzupełnisz 80% energii w 45 minut.

Akumulatory objęte są gwarancją na 8 lat lub 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności.

MODUŁOWE WNĘTRZE

Citroën SpaceTourer dostosuje się do Twoich potrzeb i stylu eksploatacji samochodu. Zoptymalizuj konfigurację wnętrza dzięki możliwości przesuwania wszystkich siedzeń, w tym fotela pasażera. Wykorzystaj w pełni przestrzeń w kabinie, której pojemność w wersji XL wynosi nawet 4554 l!

ZAWSZE  W KONTAKCIE

-Citroën connect assist
Citroën Connect Box to usługa połączeń alarmowych i assistance z geolokalizacją, dzięki której w razie potrzeby wezwiesz odpowiednie służby ratunkowe.
-Citroën connect navi
System nawigacji Citroën Connect Navi wykorzystuje pakiet usług online TomTom Traffic, dzięki którym możesz w czasie rzeczywistym korzystać z dostępu do informacji o ruchu drogowym.
-Citroën connect play
Dzięki funkcji Mirror Screen wyświetlisz kompatybilne aplikacje smartfona na ekranie dotykowym 7” Twojego Citroëna ë-SpaceTourer.
Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie