Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy
O firmie

Auto Gazda

Firma Auto Gazda obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dealerów marek wolumenowych nie tylko na rynku regionalnym, ale także na rynku ogólnopolskim.

Ubiegła dekada doskonale obrazuje trend jaki  tworzy nasza firma. Na bazie olbrzymiego doświadczenie wprowadzamy innowacje na wielu płaszczyznach funkcjonowania  naszych salonów i serwisów.  Sportowy  charakter zaszczepiony w duchu naszej firmy przyświeca idei ciągłego rozwoju. Szeroko rozwinięta infrastruktura, nowoczesne technologie oraz personel   przeszkolony według najnowszych standardów są doskonałą  wizytówką  firmy. Całość naszej pracy rzutuje na pozycję oraz  szacunek  jakim obdarzona jest firma Auto Gazda. Cieszymy się olbrzymim zadowoleniem klientów w każdej  z marek  jaką reprezentujemy.

Nowoczesna sieć autoryzowanych salonów i serwisów

Tworząc markę Auto-Gazda Group, zdobyliśmy zaufanie wiodących marek motoryzacyjnych na rynku polskim, takich jak Volkswagen, Škoda, Seat, Cupra, Mazda, DS Automobiles, Citroën i Maxus, które spełniają różne wymagania naszych klientów - zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Przez przeszło 30 lat budujemy wspólnie z importerami mocną pozycję rynkową zgodnie z mottem: Gwarancja jakości i niezawodności. Tę jakość dostarczamy nie tylko poprzez sprawdzone samochody, wysoką jakość usług serwisowych, ale przede wszystkim poprzez codzienną pracę doświadczonego zespołu specjalistów. Duch pracy i sportowej rywalizacji został zaszczepiony w DNA firmy od początku jej istnienia za sprawą jej założyciela – Kazimierza Gazdy, który był reprezentantem Polski w kolarstwie szosowym w latach 60.

Fascynacja i bezkompromisowa miłość do motoryzacji dały początek firmie, która dzięki wartościom rodzinnym buduje długotrwałe, stabilne relacje z Klientami oraz pracownikami.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta i przyjazna, rodzinna atmosfera, która sprawia, że Klienci oraz pracownicy czują się komfortowo i bezpiecznie.

Łącząc przeszło trzydziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu autoryzowanych salonów i serwisów ze specjalistyczną wiedzą i kwalifikacjami naszych ekspertów, zapewniamy naszym Klientom najwyższe standardy jakości obsługi. Poprzez szczegółowe poznanie oczekiwań Klientów, dążymy do spełnienia ich potrzeb, a przede wszystkim marzeń o idealnym samochodzie.

Dominika Gazda
Dlaczego my

Jesteśmy dla Ciebie

Punkty dealerskie Auto Gazda powstają i rozwijają się w celu zapewnienia Klientom kompletnej obsługi połączonej z najlepszymi doświadczeniami.

Posiadamy bardzo duży wybór samochodów dostępnych od ręki i bogaty park samochodów do jazd testowych.

Najwyższa jakość

Nasza praca jest doceniana  zarówno przez  naszych Klientów  oraz  importerów . Dowodem tego są liczne nagrody  jakie uzyskaliśmy na przestrzeni  wieloletniej działalności .  Między innymi tytuł Dealer roku  w marce Citroen 2018 . Tytuł Customer First Award  2017  dla serwisu oraz Lider jakości  obsługi klienta  w sprzedaży 2019  dla marki Mazda .Najnowsze  wyróżnienie   jakim możemy się pochwalić zostało przyznane  przez markę Seat za zajęcie pierwszego miejsca w  sprzedaży  akcesoriów w 2021.

W testach salonów wszystkich marek, organizowanych przez redakcję tygodnika AUTO-ŚWIAT nasza firma również  zdobywa najwyższe wyróżnienia .

Pasjonaci motoryzacji

W salonach i serwisach Auto Gazda, do dyspozycji Klientów pozostaje doświadczona, wykwalifikowana kadra doradców, gwarantująca obsługę na najwyższym poziomie. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego szczerze angażujemy się w każde, realizowane zadanie – analizujemy, wyjaśniamy, doradzamy, rozwiązujemy problemy.

Zgodność z najnowszymi standardami

Na przełomie 2010/2011 roku, firma Auto Gazda, jako jeden z pierwszych dealerów w Polsce, wdrożyła we wszystkich swoich salonach nowe standardy architektoniczno-wizerunkowe marki Citroën. Oddany do użytku w październiku 2013 roku, punkt dealerski Škoda w Rybniku był jednym z pierwszych w Polsce obiektów tej marki, który został wybudowany zgodnie z najnowszym standardem architektonicznym. Nowy obiekt salonu i serwisu marki SEAT również został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami marki. W pierwszej połowie 2023 roku zostanie oddany do użytku nasz nowy salon i serwis marki  Volkswagen . Obiekt będzie spełniał nowsze trendy wyznaczone przez markę Volkswagen.

0

marek

0+

lat doświadczenia

0

specjalistów

0+

samochodów
Nasza historia

Rodzinna firma

Auto Gazda to rodzinna firma z długimi tradycjami i bogatym doświadczeniem.

Przez ponad 30 lat działalności firma rozwinęła nowoczesną sieć autoryzowanych salonów i serwisów. Poznaj naszą historię.

Rodzinną firmę Auto Gazda założył w latach 60’ Kazimierz Gazda – reprezentant Polski w kolarstwie szosowym. Początkowo, działalność skupiała się na naprawach powypadkowych. Z biegiem czasu, warsztat był stopniowo rozwijany i rozbudowywany.

Otwarcie salonu i serwisu marki Citroën w Pszczynie.

Otwarcie salonu i serwisu marki Citroën w Bielsku-Białej.

Rozpoczęcie działalności nowego salonu i serwisu marki Citroën w Katowicach.

Przeniesienie działalności salonu i serwisu Citroën do nowo wybudowanego obiektu w Bielsku-Białej.

Otwarcie salonu i serwisu marki Mazda w Bielsku-Białej.

Rozpoczęcie współpracy z grupą VW – otwarcie salonu i serwisu marki Škoda w Rybniku.

Rozszerzenie współpracy z marką Citroën – otwarcie salonu i serwisu w Gliwicach.

Gruntowna modernizacja salonu w Katowicach wraz z uruchomieniem nowego salonu marki DS.

Uruchomienie salonu i serwisu marek Seat oraz Cupra w Bielsku–Białej.

Rozpoczęcie działalności salonu marki VW także w Bielsku- Białej.

Uzyskanie kolejnej autoryzacji na sprzedaż samochodów użytkowych marki VW w Bielsku-Białej.

Rozpoczęcie budowy nowego nowoczesnego salonu i serwisu marki VW w Bielsku- Białej.