Maxus

MAXUS - 100% ELEKTRYCZNE SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE

 

maxus.jpg

 

SAIC Motor jest producentem i właścicielem samochodów osobowych i dostawczych SAIC Maxus oraz jednym z największych producentów samochodów w Chinach.

SAIC Motor przyciągnął uwagę w wielu krajach dzięki swojej innowacyjnej technologii i długoterminowemu ukierunkowaniu na rozwój.

Założona w 1958 roku firma z tradycyjnej firmy przemysłowej stała się światowym dostawcą samochodów i usług mobilności. Wcześniej działalność produkcyjna prowadzona była na zasadzie współprac „joint venture”. Wiele osób zna SAIC Motors jako producenta Volkswagena na rynek chiński, współpracę, która rozpoczęła się już w 1984 roku. Z Volkswagenem i GM jako partnerami, dwoma największymi producentami samochodów na świecie, SAIC Motor opracował strategię rozwoju, która zaowocowała dużym wzrostem.

Oprócz bycia partnerem dla innych marek i przedsiębiorstw samochodowych, SAIC opracował również własne marki, takie jak Maxus i MG.

 

maxus strona.jpg

 

Maxus e-Deliver 3

To pierwszy na świecie samochód dostawczy, który od początku do końca jest zaprojektowany jako samochód elektryczny, a nie jest adaptacją istniejących konstrukcji pod napęd elektryczny. Dzięki temu udało się zaoszczędzić aż 200 kg na masie samego pojazdu, co pozwoliło uzyskać dużo większą ładowność.

e-Deliver 3 występuje w dwóch różnych długościach, z przestrzenią ładunkową o pojemności 4,8 lub 6,3 m³ oraz ładownością do 930 kg, z możliwością ciągnięcia przyczepy do 1025 kg. Akumulator o mocy 50,23 kWh zapewnia zasięg 238 km (WLTP mieszany).

przycisk.jpg

przycisk 2.jpg

maxus 9 2.jpg

 

Maxus e-Deliver 9

Duża przestrzeń ładunkowa i dobry komfort dla kierowcy – to główne atuty elektrycznego Maxusa e-Deliver 9.

Przemyślana ergonomia, doskonały komfort foteli i wysoka jakość wykonania – e-Deliver-9 zaimponuje nawet najbardziej wymagającemu kierowcy. Niemal każdy, kto jeździ Maxusem e-Deliver-9, będzie czuł się jak w nowoczesnym samochodzie osobowym, a nie w pojeździe użytkowym.

Maxus e-Deliver 9 jest też bardzo praktyczny. Masz do wyboru przestrzeń ładunkową 9,7 m³ lub 11 m³ i maksymalną ładowność do 1200 kg. Maxus e-Deliver 9 oferuje przestrzeń, której oczekujesz od samochodu dostawczego. Oprócz tylnych drzwi możesz również ładować i rozładowywać towary przez duże boczne drzwi po stronie pasażera. e-Deliver 9 osiąga zasięg nawet do 353 km (WLTP miejski).
  

przycisk.jpg

przycisk 2.jpg

maxus strona 2.jpg

Maxus e-Deliver 3 Chassis

Maxus dysponuje szerokim wyborem elektrycznych samochodów dostawczych, a teraz rozszerza swoją ofertę. Całkowicie elektryczny e-Deliver 3 to bardzo elastyczna platforma, która będzie dostarczana z kilkoma różnymi specjalnymi adaptacjami. W Polsce oferowane będą wersje przebudowywane we współpracy z lokalnymi rekonstruktorami, konwersje będą składać się z solidnego i lekkiego materiału, aby zoptymalizować ładowność pojazdu.

e-Deliver 3 chassis jest wyposażony w akumulator o mocy 50,2 kWh i może udźwignąć 1095 kg ładowności. Podczas ładowania za pomocą skrzynki ładującej ze zintegrowaną ładowarką o mocy 6,6 kW ładowanie akumulatora zajmuje około 8 godzin.

Jednak szybka ładowarka (DC) skraca czas ładowania do zaledwie 45 minut.

 

maxus 9 strona.jpg

 

Maxus e-Deliver 9 Chassis

Całkowicie elektryczny e-Deliver 9 to bardzo elastyczna platforma, która będzie dostarczana z kilkoma różnymi specjalnymi adaptacjami. W Polsce oferowane będą wersje przebudowywane we współpracy z lokalnymi rekonstruktorami, konwersje będą składać się z solidnego i lekkiego materiału, aby zoptymalizować ładowność pojazdu.

Samochód zapewnia najwyższy w swojej klasie komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Kabina e-Deliver 9 zachwyca doskonałym komfortem siedzenia i wysoką jakością wykonania. Każdy użytkownik Maxusa e-Deliver 9 doświadczy komfortu samochodu osobowego w samochodzie dostawczym.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

CHCESZ OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT MAXUS? 

Wypełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z jednym z naszych salonów.