Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Zapytaj o dostępne modele

Wyślij formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

UNIKALNY STYL

Citroën C4 X rzuca wyzwanie tradycyjnym kodom designu, charakterystycznym dla segmentu samochodów kompaktowych. Dzięki temu powstał innowacyjny i wyróżniający się samochód o stylu, który jest połączeniem eleganckiej formy fastbacka i nowoczesnego wyglądu SUV-a. Czterodrzwiowe nadwozie ma wyrafinowaną, ponadczasową formę i kryje bardzo przestronne wnętrze.

SPOKÓJ I HARMONIA

Kierowca i pasażerowie siedzący w przestronnym wnętrzu Nowego Citroëna C4 X cieszą się niezrównanym spokojem, najwyższym komfortem i doskonałym samopoczuciem. Jest to zasługa licznych rozwiązań zaczerpniętych z programu Citroën Advanced Comfort.

Systemy bezpieczeństwa i wspomagania jazdy

Nowy elektryczny Citroën C4 X wyposażony jest w najnowsze technologie wspomagające kierowcę. Nawet do 20 różnych systemów zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza stres kierowcy oraz pasażerów podczas podróży. Dzięki multimedialnemu interfejsowi My Citroën Drive Plus mogą oni korzystać z kompleksowego pakietu usług komunikacyjnych najnowszej generacji.

Spokój i harmonia

Kierowca i pasażerowie siedzący w przestronnym wnętrzu Nowego Citroëna C4 X cieszą się niezrównanym spokojem, najwyższym komfortem i doskonałym samopoczuciem. Jest to zasługa licznych rozwiązań zaczerpniętych z programu Citroën Advanced Comfort.

PODRÓŻUJ W KLIMACIE ZEN

Systemy bezpieczeństwa i układy wspomagające prowadzenie
Elektryczny i C4 X wyposażone są w szereg najnowszych systemów wspomagających prowadzenie. Gama 20 zaawansowanych rozwiązań zwiększa bezpieczeństwo i redukuje stres kierowcy oraz pasażerów podczas podróży.
Przód z wyrazistą identyfikacją stylistyczną Citroëna

Wysoka, pozioma maska ma charakterystyczne wgłębienia, a chromowane szewrony rozciągają się przez całą szerokość nadwozia. Płynnie przechodzą one w dwupoziomowe światła wykorzystujące Citroëna LED Vision. Rozwiązanie to zapewnia doskonałą widoczność i wzmacnia DNA samochodu, którego esencją jest zaawansowana technologia.

Dynamiczna linia dachu.

Dzięki długości 4,6 m Citroën C4 X doskonale wpisuje się w gamę Marki zajmując miejsce pomiędzy C5 X (4,80 m) i C4 (4,36 m). Rozstaw osi wynosi 2,67 m i jest identyczny, jak w wersji z nadwoziem hatchback. Dynamiczna linia dachu płynnie i elegancko opada z poziomu górnej krawędzi przedniej szyby do pokrywy bagażnika, wpisując się w kody stylistyczne typowe dla zwartych nadwozi typy fastback. Sportowy wygląd dachu ma również pozytywny wpływ na aerodynamikę nadwozia: współczynnik Cx wynosi 0,29.

Nowe lampy tylne LED.

Nowe, specjalne lampy tylne LED nawiązują do designu przodu nadwozia. Idealnie komponują się z wyrzeźbionymi liniami pokrywy bagażnika i są zakończone motywem w formie strzały przed tylnymi bocznymi drzwiami. Element ten podkreśla dynamiczny styl samochodu.

Prawdziwy komfort

We wnętrzu C4 X kierowca i pasażerowie będą cieszyć się niezrównanym poczuciem spokoju, komfortu i przestrzeni. To m.in. zasługa rozwiązań zaczerpniętych z programu Citroën Advanced Comfort. Pasażerowie podróżujący z tyłu mają do dyspozycji dużą, wygodną przestrzeń.

 

Siedzenia Advanced Comfort

Szerokie i obszerne siedzenia Advanced Comfort wykończone są specjalną, wzmocnioną pianką o grubości 15mm. Doskonale wyglądają, zapewniają stabilną pozycję w trakcie jazdy i są niezwykle komfortowe. Fotele przednie mogą być podgrzewane, dodatkowo wyposażone są w poprawiającą samopoczucie funkcję masażu.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie