Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy
Wypożyczalnia samochodów

Gwarancja jakości i niezawodności

Wiemy, jakim gorącym uczuciem darzycie swoje samochody. Wiemy też, jak bardzo boli każda ryska, draśnięcie, nie wspominając o większych szkodach przy wypadkach samochodowych, dlatego Centrum Likwidacji Szkód Auto Gazda umożliwia kompleksowe wykonanie naprawy i doprowadzenie każdego samochodu do stanu sprzed zdarzenia.

Kompleksowa opieka

Eksperci Auto-Gazda zapewnią Państwu kompleksową obsługę w trakcie całego procesu likwidacji szkód od momentu zgłoszenia szkody, holowania uszkodzonego pojazdu, wykonania oględzin wstępnych oraz dodatkowych, wykonania kalkulacji naprawy i kosztorysów, po sprawną i fachową naprawę blacharsko-lakierniczą w naszym serwisie. Na czas naprawy zapewniamy Państwu samochód zastępczy.

Doradca serwisowy

Wyjątkowe podejście

Centrum Likwidacji Szkód Auto Gazda spełnia wszystkie wymagania dotyczących technologii naprawy, wyposażenia, jakości obsługi klienta oraz ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Profesjonalne wyposażenie

Blacharnia i lakiernia Centrum Likwidacji Szkód Auto Gazda wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt naprawczy oraz w zaawansowane technologicznie urządzenia i narzędzia specjalistyczne.

Doświadczeni specjaliści

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze ekspertów zapewniamy Państwu jakość napraw na najwyższym poziomie.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi

Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku, rozliczamy naprawy zarówno w systemie bezgotówkowym, jak i gotówkowym.