Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

NOWY CITROËN Ë-BERLINGO VAN ELECTRIC

I CITROËN BERLINGO VAN

Elektryczny, benzynowy lub diesel.
Poznaj Citroëna ë-Berlingo Van Electric i Citroëna Berlingo Van. Samochody mają identyczne parametry w kwestii modułowości, przestronności i ładowności.

Na miarę potrzeb profesjonalistów

Potrzebujesz nowoczesnego, solidnego i wszechstronnego samochodu dostawczego? Citroën Berlingo Van to coś dla Ciebie. Samochód dostosuje się do Twoich oczekiwań dzięki możliwości wyboru jednej z dwóch wersji długości nadwozia: standardowej M o długości 4,4 m i przedłużonej XL (4,75 m). Wybierz taką, która najlepiej odpowiada specyfice Twojego biznesu i indywidualnym potrzebom.

Gama dla biznesu została wzbogacona o dwie nowe wersje: Worker i Driver.

MODUŁOWOŚĆ. Z MYŚLĄ O PROFESJONALISTACH

 Wszechstronny jak ty

Chcesz przewieźć przedmioty o długości przekraczającej 3 metry? Dzięki opcji Moduwork to możliwe! Siedzenie pasażera można złożyć i unieść, co pozwala na transport przedmiotów o długości do 3,09 m w wersji M i 3,44 m w wersji XL. Zależy Ci na przewiezieniu pięciu osób? Wybierz opcję przedłużonej kabiny. Musisz przewieźć tonę rzeczy? Świetnie – taka właśnie jest maksymalna ładowność Citroëna Berlingo Van.

KOMFORT JAZDY I PRACY

Komfortowa kabina

Kluczowym atutem Berlingo Van jest niezwykle wygodne i funkcjonalne wnętrze. Dzięki idealnie zestrojonemu zawieszeniu i przemyślanej izolacji akustycznej możesz cieszyć się wyjątkowym komfortem jazdy, który dodatkowo zwiększają wygodne siedzenia i wysoka pozycja za kierownicą. Kabinę samochodu możesz szybko przekształcić w mobilne biuro. Citroën Berlingo Van to praktyczne rozwiązanie, które z pewnością docenią profesjonaliści.

KOMFORT JAZDY

Jeszcze lepsze samopoczucie

Berlingo Van dostosowuje się do warunków zewnętrznych i doskonale tłumi wszelkie nierówności drogi. Dzięki odpowiedniemu zestrojeniu zawieszenia i doskonałej izolacji akustycznej samochód zapewnia pasażerom niespotykany komfort jazdy. Jego poziom dodatkowo podnosi wysoka pozycja za kierownicą oraz fotele z podłokietnikami, wyposażone w regulację wysokości i odcinka lędźwiowego.

Zadbaj o dobre samopoczucie w chłodne dni wybierając opcję podgrzewanych siedzeń.

KABINA, KTÓRA JEST MOBILNYM BIUREM

Niezwykle praktyczna

Dzięki specjalnej aranżacji kabiny możesz efektywnie wykorzystać godziny, które spędzasz w Nowym Citroënie Berlingo Van. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby można było je wykorzystać jak mobilne biuro. Dzięki temu ułatwisz sobie codzienną pracę!

Wnętrze wyposażone jest w gniazdko 220 V. Możesz podłączyć do niego laptop, który po zakończeniu pracy odłożysz do schowka Top Box. Chcesz naładować smartfona? Skorzystaj z niezwykle praktycznej i wygodnej ładowarki bezprzewodowej. Wybierz modułową kabinę Extenso® i ciesz się optymalnymi warunkami pracy dzięki regulowanemu stolikowi, do którego masz dostęp po złożeniu oparcia środkowego siedzenia. We wnętrzu Berlingo Van wygospodarowano ergonomiczne schowki o łącznej pojemności 113 l.

SPOKÓJ I HARMONIA W TRAKCIE JAZDY

Pełen nowoczesnych technologii

Podróżowanie Citroënem Berlingo Van jest bardzo bezpieczne dzięki gamie użytecznych i funkcjonalnych technologii wspomagających kierowcę, takich jak system Surround Rear Vision.

SILNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI

Elektryczny, benzynowy lub diesel

ELEKTRYCZNY

Napęd nowego Citroëna ë-Berlingo Van Electric umożliwia w 100% wydajną, dynamiczną i płynną jazdę w warunkach najwyższego komfortu:

-Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym wynoszącym 260 Nm, dostępnym od 0 km/h,

-Cicha praca napędu,

-Brak zmiany biegów,

-Prędkość maksymalna 130 km/h.

SILNIK BENZYNOWY

Citroën Berlingo Van wyposażony jest w wydajne silniki, które zapewniają odpowiednią dynamikę, wysoki komfort jazdy i niskie koszty eksploatacji.

W gamie dostępny jest jeden silnik benzynowy:

– 1.2 PureTech 110 Stop&Start połączony z sześcioprzełożeniową, manualną skrzynią biegó

SILNIK DIESLA

Berlingo Van dostępny jest w czterech wersjach z silnikiem Diesla BlueHDi:

-1.5 BlueHDi 75 z sześcioprzełożeniową, manualną skrzynią biegów

-1.5 BlueHDi 100 z systemem Stop&Start i sześcioprzełożeniową, manualną skrzynią biegów

-1.5 BlueHDi 130 z systemem Stop&Start i sześcioprzełożeniową, manualną skrzynią biegów

-1.5 BlueHDi 130 z systemem Stop&Start i ośmioprzełożeniową, automatyczną skrzynią biegów

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

My Citroën assist -Ta bezpłatna, niewymagająca subskrypcji usługa umożliwia nawiązanie połączeń alarmowych i assistance z geolokalizacją. Jest ona również powiązana z aplikacją My Citroën, dzięki której jesteś w stałym kontakcie z Twoim Citroënem Berlingo Van.

My Citroën drive – Dzięki systemowi rozpoznawania głosu możesz sterować funkcjami nawigacji bez odrywania wzroku od drogi. Masz również w czasie rzeczywistym dostęp do informacji o ruchu drogowym, lokalizacji stacji benzynowych oraz parkingów i cenach paliw.

My Citroën play – Dzięki funkcji Mirror Screen możesz korzystać z kompatybilnych aplikacji smartfona za pośrednictwem ekranu dotykowego 8” w samochodzie.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie