Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Idealny do miasta i rekreacji.

 

Zapytaj o dostępne modele

Wyślij formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Wszechstronny, modułowy i kompaktowy SUV

Nowy Citroën C3 Aircross awansuje w segmencie i potwierdza swój wyrazisty charakter dzięki nowemu designowi przodu nadwozia, stylowym akcentom oraz jeszcze większemu komfortowi wynikającemu z zastosowania siedzeń Advanced Comfort.

Większe możliwości personalizacji

C3 Aircross potwierdza swój wyrazisty charakter dzięki nowemu wyglądowi przodu nadwozia, który podkreśla solidność i silną pozycję modelu w segmencie. Atutem samochodu są nowe możliwości personalizacji – obecnie można wybrać jedną z aż 70 dostępnych kombinacji. Ofertę wzbogaciły również dwa nowe wzory obręczy aluminiowych.

Gama wersji wykończenia wnętrza Nowego C3 Aircross składa się z czterech propozycji, z których każda ma swój unikalny styl.

Nowy, bardziej wyrazisty przód

Przód Nowego SUV-a C3 Aircross zyskał nowy design, który jeszcze wyraźniej podkreśla solidność samochodu. Wykorzystuje on nowe, wyjątkowe kody stylistyczne, które zadebiutowały w 2020 r. w nowym C3.

Dwa chromowane szewrony płynnie przechodzą w listwy rozciągające się aż do reflektorów LED, które doskonale oświetlają drogę i zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

70 Kombinacji wyglądu nadwozia

Spersonalizuj wygląd nadwozia wybierając jedną z 70 dostępnych kombinacji. Masz do dyspozycji:

7 kolorów nadwozia, w tym 3 nowe (Kaki Grey, Voltaic Blue i Blanc Banquise), 4 Pakiety Kolor, 2 kolory dachu.

W ofercie znajdują się również 3 nowe naklejki dekoracyjne na słupku C, wchodzące w skład Pakietu Kolor:

Pomarańczowa w Pakiecie Kolor Anodised Orange, Biała w Pakiecie Polar White, Chromowa z efektem żaluzji w pakiecie Kolor Shiny Black i Anodised Dark Blue.

Jeszcze wyższy komfort

W kabinie Citroëna C3 Aircross poczujesz się jak w domu – jest niezwykle wygodny dzięki zastosowaniu rozwiązań programu Citroën Advanced Comfort®. Ten SUV to doskonała propozycja dla osób, które lubią aktywny tryb życia. Samochód dysponuje wyjątkowo modułowym i przestronnym wnętrzem, a kabina jest doskonale doświetlona. Siedzenia Advanced Comfort, które zadebiutowały w SUV-ie Citroën C5 Aircross, wyznaczają nowy standard komfortu jazdy.

Harmonia

Skorzystaj z najnowszych technologii i ruszaj w nieznane.
Nowy C3 Aircross wyposażony jest w rozwiązania technologiczne, które zapewniają doskonałe samopoczucie i zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA I SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Przydatne i intuicyjne

Nowy SUV C3 Aircross wyposażony jest w technologie zwiększające bezpieczeństwo i komfort jazdy, w tym Grip Control z funkcją wspomagania zjazdu ze wzniesienia i kolorowy wyświetlacz Head-Up, dzięki któremu kluczowe informacje wyświetlane są w polu widzenia kierowcy.

4 SILNIKI

Dzięki zaawansowanym technologicznie, wydajnym i oszczędnym silnikom najnowszej generacji bez problemu zrealizujesz marzenia o podróży w nieznane. Samochód dostępny jest zarówno z jednostkami benzynowymi 1.2 PureTech (110 KM i 130 KM), jak i z silnikami Diesla 1.5 BlueHDi (110 KM i 120 KM).

Manualna, sześcioprzełożeniowa skrzynia biegów dostępna jest w wersjach 1.2 PureTech 110 S&S i 1.5 BlueHDi 110 S&S, a automatyczna, sześcioprzełożeniowa skrzynia EAT6 oferowana jest w połączeniu z silnikami 1.2 PureTech 130 S&S oraz 1.5 BlueHDi 120 S&S.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie