Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

CITROËN C3

Poznaj Citroëna C3, wszechstronny i komfortowy samochód miejski o inspirującym designie. Dzięki 97 dostępnym kombinacjom wyglądu nadwozia Twój C3 może być naprawdę niepowtarzalny.

 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE MODELE
WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

ŻYCIE JEST PIĘKNIEJSZE W KOLORZE

Nowoczesny, kompaktowy przód Citroëna C3 zwraca uwagę już na pierwszy rzut oka. Szewrony płynnie przechodzą w listwy rozciągające się aż do świateł dziennych LED podkreślające szerokość nadwozia. Umieszczone poniżej reflektory LED w stylu high-tech mają nowy kształt.

SOLIDNY, ENERGICZNY SAMOCHÓD MIEJSKI

Solidny i energetyczny styl Citroëna C3 to powiew świeżości w segmencie samochodów miejskich. Dzięki dużym kołom samochód ma optymalne proporcje i harmonijny styl. Wysoki, poziomy przód budzi zaufanie, a dzięki długości wynoszącej 3,99 m Citroën C3 zachowuje kompaktowe wymiary. Charakterystycznym elementem profilu nadwozia jest „pływający” dach wsparty na czarnych słupkach przednich. Duże osłony nadkoli podkreślają wydatne błotniki z przodu i z tyłu.

NOWA IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA

Nowe, podwyższona linia świateł Citroëna C3 wzmacnia jego charakter. Szewrony z przodu płynnie przechodzą w listwy sięgające świateł LED do jazdy dziennej i podkreślają szerokość nadwozia. Poniżej znajdują się nowe reflektory LED o zmodyfikowanym kształcie.

ZABEZPIECZENIE PRZED USZKODZENIAMI

Nowe panele Airbump® podkreślają wyrazisty i solidny styl samochodu miejskiego Citroëna C3. Skutecznie chronią one nadwozie przed uszkodzeniami. Panele składają się z trzech wypukłych modułów i zamontowane są w dolnej części drzwi. Kolor ich obramowania powiązany jest z wybranym przez użytkownika Pakietem Kolor.

PERSONALIZACJA: 97 KOMBINACJI

Nowe, podwyższona linia świateł Citroëna C3 wzmacnia jego charakter. Szewrony z przodu płynnie przechodzą w listwy sięgające świateł LED do jazdy dziennej i podkreślają szerokość nadwozia. Poniżej znajdują się nowe reflektory LED o zmodyfikowanym kształcie.

7 KOLORÓW NADWOZIA

Wybierz jeden z 7 dostępnych kolorów nadwozia Citroëna C3. Dwie nowe propozycje, Rouge Elixir i Spring Blue, uzupełniły gamę wcześniej dostępnych kolorów: od ciemnego Noir Perla Nera, przez Steel Gray i Gris Platinium po jasne Sable i Blanc Banquise.

4 PAKIETY KOLOR

Émeraude Anodisé, Noir, Blanc czy Rouge? Który Pakiet Kolor Citroëna C3 podoba Ci się najbardziej? Gdy wybierzesz tę opcję, na obudowach świateł przeciwmgłowych i panelach Airbump® pojawią się kolorowe akcenty dekoracyjne.

4 KOLORY I 3 NAKLEJKI ZDOBIĄCE DACH

Wybierz jeden z czterech kolorów dachu Ciroëna C3: Blanc Opale, Noir Onyx, Rouge Aden lub modny Bleu Émeraude. Zostaną nim polakierowane również obudowy lusterek bocznych oraz słupek tylny. Zakończ personalizację nadwozia decydując się na jedną z trzech naklejek z graficznym wzorem, która ozdobi dach oraz słupek tylny: Rouge, Émeraude lub Techwood.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Nowe siedzenia advanced comfort

Aby zapewnić pasażerom niezrównany komfort, wykorzystaliśmy w Citroënie C3 rozwiązania programu Citroën Advanced Comfort®. Fotele Advanced Comfort z szerokimi, obszernymi siedziskami są gwarancją doskonałego samopoczucia podczas jazdy.

 

SIEDZENIA ADVANCED COMFORT

Citroën C3 wyposażony jest w obszerne fotele o szerokich siedziskach, które zainspirowane są wygodnymi meblami. Dzięki ich specjalnej konstrukcji wyściółka jest sztywna i nie odkształca się. Siedzenia Advanced Comfort doskonale wyglądają i zapewniają niezrównany komfort oraz stabilną pozycję za kierownicą zarówno podczas krótkich przejazdów, jak i dłuższych podróży. Są tak wygodne, że poczujesz się w nich jak w domu!

Oprócz ozdobnych przeszyć z motywem graficznym i podparcia lędźwiowego, fotele wyposażone sa również w regulację wysokości.

KOMPAKTOWY I PRZESTRONNY

Wnętrze Citroëna C3 jest wzorcowo przestronne, a ilość miejsca na nogi z przodu i z tyłu jest imponująca. Mimo tego samochód zachowuje kompaktowe wymiary – dzięki długości 3,99 m Citroën C3 jest wyjątkowo zwrotny i doskonale sprawdza się w mieście.

BAGAŻNIK O POJEMNOŚCI 300 LITRÓW

Dzięki obszernemu bagażnikowi o pojemności 300 l Citroën C3 idealnie sprawdza się w różnych zastosowaniach. Bez problemu zapakujesz do niego wszystkie niezbędne rzeczy.

Projektując Citroëna C3 inspirowaliśmy się codziennym życiem naszych klientów, dlatego korzystanie z samochodu jest tak łatwe. Schowki w małym aucie są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, czego dowodem jest specjalnie skonstruowany schowek centralny uwalniający dużą przestrzeń z przodu.

UŻYTECZNE TECHNOLOGIE

9 systemów bezpieczeństwa i układów wspomagających kierowcę.

9 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ

Bezpieczeństwo i komfort

Citroën C3 zainspirowany jest naszymi klientami i sposobem, w jaki korzystają z samochodu. Aby ułatwić im życie, wyposażyliśmy nasz model w 9 systemów zwiększających bezpieczeństwo i komfort jazdy małego samochodu miejskiego.

TECHNOLOGIE NAJNOWSZEJ GENERACJI

Citroën C3 ma liczne zalety i wyposażony jest w rozwiązania technologiczne najnowszej generacji. Obejrzyj nasze krótkie filmy instruktażowe i dowiedz się więcej o trzech technologiach bezpieczeństwa oraz systemach wspomagających kierowcę.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie