Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Nowy Citroën C5 X to unikalne połączenie elegancji sedana, dynamicznego stylu kombi i podwyższonej sylwetki typowej dla segmentu SUV.

Zapytaj o dostępne modele

Wyślij formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Awangardowa Sylwetka

 Elegancja i dynamizm

C5 X to jedyne w swoim rodzaju połączenie elegancji sedana z długą maską, dynamicznego charakteru kombi z dużym bagażnikiem i podwyższonej sylwetki SUV-a z dużymi kołami.

Płynne i Aerodynamiczne Linie

 Elegancja i dynamiczny charakter

Nowy Citroën C5 X to prawdziwy powiew świeżości w dość tradycyjnym segmencie samochodów klasy średniej.

Dzięki dużej pokrywie i niskiemu progowi załadunku dostęp do bagażnika jest bardzo łatwy.

Długa maska, wyraziste kształty, wysoko poprowadzona linia szyb i przetłoczenia nad tylnymi nadkolami nadają samochodowi unikalny, aerodynamiczny wygląd.

Długa linia dachu zakończona jest aerodynamicznym spojlerem unoszącym się w powietrzu. Drugi spojler w kolorze czarnym zwiększa siłę docisku i stabilność podczas hamowania.

Lepsza kontrola nad prowadzeniem

Dzięki zastosowaniu dużych kół o średnicy 720 mm i zwiększonemu prześwitowi nadwozie samochodu jest wyższe w porównaniu do klasycznych sedanów.

Wysoka pozycja za kierownicą zapewnia kierowcy poczucie bezpieczeństwa i poprawia widoczność.

Identyfikacja Świetlna

Nowoczesna i zaawansowana technologicznie

Z przodu i z tyłu Nowego Citroëna C5 X zastosowano nową identyfikację świetlną Marki, która nawiązuje do kształtu litery V.

Pojawiła się ona po raz pierwszy w Nowym Citroënie C4.

Już z daleka widać, że to Citroën! Dzięki nowej identyfikacji samochód wyróżnia się na tle innych i jest doskonale widoczny na drodze zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy. Podkreśla ona również oryginalną sylwetkę Nowego Citroëna C5 X. System oświetlenia w każdej wersji z gamy wykorzystuje reflektory LED.

6 Kolorów Nadwozia

5 konfiguracji dwukolorowych z czarnym dachem

Nowy Citroën 5 X umożliwia wybór jednego z 6 metalizowanych lub perłowych lakierów nadwozia:

Gris Amazonite, Blanc Nacré, Gris Magnétique, Gris Platinium, Gris Acier, Noir Perla Nera.

Każdy kolor (z wyjątkiem czarnego) może być połączony z dachem Noir Perla Nera, podkreślającym elegancki charakter samochodu.

Wersje Wykończenia Wnętrza

Wnętrze, które odzwierciedla twój gust

Nowy C5 X odzwierciedla filozofię marki Citroën, która przykłada dużą wagę do możliwości personalizacji. Oryginalne i wyrafinowane wersje wykończenia wnętrza można skonfigurować zgodnie z własnym gustem.

Minimalistyczna, standardowa wersja wykończenia obejmuje siedzenia pokryte szarą tkaniną z motywem szewronów. Oprócz niej dostępnych jest pięć innych wersji:

Urban Grey, Metropolitan Grey, Metropolitan Blue, Hype Black, Hype Adamantium.

Niezrównany komfort

Wnętrze Nowego Citroëna C5 X jest ciepłe, harmonijne i przestronne. Dużo miejsca dla pasażerów, przyjazny klimat, niezwykła dbałość o detale i praktyczne rozwiązania… Przyjmij zaproszenie do wyjątkowej podróży.

Aktywne zawieszenie Citroën Advanced Comfort®

Wszystkie wersje nowego Citroëna C5 X wyposażone są w unikalne zawieszenie Citroën Advanced Comfort®. Wywołuje ono efekt, z którego słynęły legendarne modele marki, a przypominający podróżowanie latającym dywanem. Rozwiązanie to doskonale radzi sobie z nierównościami, dziurami w nawierzchni, progami zwalniającymi i innymi przeszkodami.

 

Przestrzeń doskonałego samopoczucia

Wyraziste linie, zaawansowana technologia i imponująca przestronność: projektanci nowego Citroëna C5 X stworzyli wnętrze, którego klimat kojarzy się z luksusowym salonem. Dzięki wyrafinowanemu wzornictwu i dbałości o najdrobniejsze detale jest ono przestrzenią doskonałego samopoczucia. Dyskretne podświetlenie niektórych elementów wywołuje wrażenie, jakby unosiły się w powietrzu. Rozwiązanie to rozświetla przy tym całe wnętrze i dodaje mu lekkości oraz elegancji.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie