Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Nowy Citroën ë-C3

Nowy ë-C3 odkrywa na nowo elektryczną mobilność: kompaktowy, wyprodukowany w Europie, w przystępnej cenie, a przede wszystkim, bez kompromisów w zakresie designu, komfortu czy wyposażenia!

 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE MODELE
WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypróbuj podczas jazdy próbnej

Nowy ë-C3 odkrywa na nowo elektryczną mobilność: kompaktowy, wyprodukowany w Europie, w przystępnej cenie, a przede wszystkim, bez kompromisów w zakresie designu, komfortu czy wyposażenia!

Czerwony Citroen e-C3 Auto- Gazda
Zainteresowany nowym Citroën-em ë-C3?
Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.
Citroen e-C3 Auto- Gazda ładowanie

W 100% elektryczny

Dzięki zasięgowi do 320 km (WLTP) i możliwości szybkiego ładowania z poziomu 20% do 80% w 26 minut, ë-C3 stanowi idealny samochód do codziennych podróży.

Citroen e-C3 Auto- Gazda wnętrze 2

Dobrze wyposażony

Dzięki najnowocześniejszym systemom multimedialnym, łączności i funkcjom bezpieczeństwa, ë-C3 sprawia, że podróżowanie jest bardziej komfortowe.

Citroen e-C3 Auto- Gazda wnętrze

Wyjątkowy komfort

Najlepsze elementy wyposażenia Citroën gwarantujące komfort miejskiego samochodu z siedzeniami z programu Advanced Comfort oraz zawieszeniem Progressive Hydraulic Cushions*. [*progresywne ogranicznuki hydrauliczne]

Citroen e-C3 Auto- Gazda Gliwice

Asystent podróży

Aplikacja Citroën e-Routes to paszport kierowcy do najbardziej efektywnego planowania podróży, łatwego monitorowania poziomu naładowania akumulatora i dostępu do danych sieci punktów ładowania aktualizowanych w czasie rzeczywistym. E-Remote umożliwia kierowcom korzystanie z aplikacji MyCitroën do zdalnego sterowania ë-C3: wstępnego ustawiania temperatury w kabinie przed podróżą, zarządzania planami ładowania, monitorowania stanu ładowania i przeglądania lokalizacji stacji pojazdów.