Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

CITROËN JUMPY i CITROËN Ë-JUMPY

 

Citroën Jumpy jest Twoim sprzymierzeńcem w optymalizacji dnia pracy. Wygodny i bezpieczny Citroën Jumpy jest idealnym sprzymierzeńcem profesjonalistów. Dzięki opcji Moduwork Citroën Jumpy może przewozić przedmioty o długości do 4 m. Może również skorzystać z pogłębionych kabin furgonetki.

 

Optymalna zabudowa

Niezależnie od tego, czy jesteś rzemieślnikiem, dostawcą, w sektorze budowlanym, czy w firmie usługowej, z pewnością znajdziesz Jumpy, który Ci odpowiada!
Dzięki optymalnej zabudowie Citroëna Jumpy dostosowuje się do wszystkich Twoich potrzeb. Funkcjonalny, praktyczny i ergonomiczny, posiada modułową platformę furgonetki najnowszej generacji. Oferując do 1400 kg ładowności, 6,6 m3 objętości ładunkowej i 2,5 tony masy holowniczej, Jumpy zwiększa Twoją wydajność.

WERSJA DRIVER

Wszechstronny van

Wersja Driver dostępna jest w nadwoziach M oraz XL. Została ona opracowana z myślą o profesjonalistach, którzy spędzają dużo czasu podróżując i dostarczając towar w obrębie miast oraz ich okolicach. Aby zapewnić kierowcy maksymalny komfort pracy, wersja ta wyposażona jest w pakiet akustyczny oraz rozszerzone usługi komunikacyjne z systemem Citroën Connect Navi współpracującym z ekranem dotykowym 7”.Kierowca ma do dyspozycji liczne technologie wspomagające prowadzenie i zwiększające bezpieczeństwo, takie jak kamera cofania z funkcją Top Rear Vision wyświetlającą obraz 180° otoczenia z tyłu samochodu, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz system kontroli martwego pola, który ogranicza ryzyko wypadku.

WERSJA XS

Samochód dostawczy do miasta

Citroën Jumpy w wersji XS został opracowany z myślą o profesjonalistach, którym zależy na zwinnym przemieszczaniu się po ulicach miasta i łatwym parkowaniu. Ten kompaktowy samochód ma długość 4,6 m, a pojemność przestrzeni ładunkowej sięga 5,1 m³.

Jumpy XS wyposażony jest w technologie wspomagające kierowcę, które są szczególnie przydatne w mieście, takie jak kamera cofania czy asystent parkowania. Dzięki wysokości 1,9 m samochód bez problemu mieści się w garażach podziemnych i na parkingach w centrach handlowych.

CITROËN Ë-JUMPY

Citroën ë-Jumpy Electric to idealny partner, który spełni oczekiwania profesjonalistów dotyczące mobilności w miastach i ich okolicach. Główne zalety samochodu:

-Zasięg do 330 km,

-Szybkie ładowanie do poziomu 80% w 30 minut,

-Brak kompromisów w kwestii właściwości użytkowych i wyposażenia,

-Jazda w trybie ë-komfort,

-Dostęp do ë-usług ułatwiających codzienną eksploatację.

BEZ KOMPROMISÓW W KWESTII WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

Akumulatory umieszczono w podwoziu samochodu, dzięki czemu nie mają one negatywnego wpływu na właściwości użytkowe.

– Pojemność przestrzeni ładunkowej: od 4,6 do 6,6 m3.

– Ładowność: do 1 275 kg,

– Długość przestrzeni ładunkowej: 4 m (z uwzględnieniem rozwiązania Moduwork).

ZASIĘG DO 330 KM

Citroën ë-Jumpy Electric umożliwia wybór jednej z dwóch wersji akumulatorów zapewniających różne poziomy zasięgu:

-akumulator o pojemności 50 kWh zapewniający zasięg do 230 km w cyklu WLTP, dostępny w wersjach XS, M i XL

-akumulator o pojemności 75 kWh zapewniający zasięg do 330 km w cyklu WLTP, dostępny w wersjach M i XL

Akumulatory objęte są gwarancją na 8 lat lub 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności.

PRAKTYCZNE METODY ŁADOWANIA

Masz do wyboru kilka metod ładowania:

-Publiczna stacja ładowania o mocy 100 kW: uzupełnienie 80% energii w 30 min. (45 min. w przypadku akumulatorów o pojemności 75 kWh).

-Wall Box 11 kW: od 4 godz. 45 min. do 7 godz. 30 min. w zależności od pojemności akumulatorów.

-Wall Box 7,4 kW: od 7 godz. do 11 godz. 20 min. w zależności od pojemności akumulatorów.

-Wzmocnione gniazdko Green’up: uzupełnienie 60% energii w trakcie nocy.

INNOWACYJNOŚĆ MODUWORK

Dzięki opcji Moduwork Citroën Jumpy może przewozić przedmioty o długości do 4 m. Po podniesieniu bocznego siedzenia pasażera do przegrody otwiera się właz, a jego drzwi są mocowane z boku. Płaska podłoga tej przestrzeni ułatwia wsuwanie ładunku do furgonetki. W połączeniu z antypoślizgową siatką umieszczoną z boku fotela kierowcy, Moduwork zwiększa długość ładunku o 1,16 m (do 4 m długości użytkowej w rozmiarze XL).

KOMFORT W KAŻDYM ASPEKCIE

Komfort jazdy i pracy

Przednie siedzenia Citroëna Jumpy mają ergonomiczną konstrukcję i zapewniają wysoką pozycję za kierownicą oraz doskonałą widoczność. Samochód jest niezwykle komfortowy dzięki płynnej pracy zawieszenia, które skutecznie tłumi nierówności. Kabina wyposażona jest w specjalną podstawkę na dokumenty i wspornik na urządzenia elektroniczne o przekątnej do 11”.

KOMFORT JAZDY

Citroën Jumpy zapewnia najwyższy komfort jazdy bez względu na jakość drogi, po której się porusza. Samochód precyzyjnie się prowadzi i jednocześnie doskonale tłumi wszelkie nierówności. Wzmocnione zawieszenie przednie ze stabilizatorem i skośne wahacze trójkątne z tyłu to solidna konstrukcja, która umożliwia przewożenie ładunków o masie nawet 1 400 kg.

Możesz dodatkowo zwiększyć przyczepność samochodu zamawiając opcjonalny napęd na cztery koła (adaptacja wykonywana przez Automobiles DANGEL).

 

 

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie