Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Zapytaj o dostępne modele

Wyślij formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Nowy elektryczny ë-c4 x

Design, komfort i praktyczne rozwiązania w kabinie są dokładnie takie same, jak w wersjach spalinowych. W mieście elektryczny ë-C4 X umożliwia wjazd do stref objętych ograniczeniami w ruchu, gwarantując przy tym bezemisyjną jazdę w ciszy.

Zasięg do 360 km

Dzięki płynnym, aerodynamicznym liniom nadwozia i wydajnemu silnikowi elektrycznemu zasięg elektrycznego ë-C4 X wynosi nawet 360 km (cykl WLTP). Samochód umożliwia wjazd do stref objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych, które pojawiają się w coraz większej liczbie miast. Można się spodziewać, że w przyszłości kolejne miasta będą zakazywały korzystania z samochodów z silnikiem benzynowym lub Diesla w określonych rejonach.

Łatwe, zoptymalizowane ładowani

Ładowanie elektrycznego ë-C4 X jest łatwe – można uzupełniać energię w akumulatorze za pomocą publicznej stacji ładowania lub w domu. Czas ładowania został zoptymalizowany przy użyciu każdej z tych metod:
– Korzystając z publicznej stacji szybkiego ładowania DC o mocy 100kW (tryb 4) z każdą minutą odzyskasz 10 km zasięgu – naładujesz akumulatory do poziomu 80% w 30 minut.
– Pełne naładowanie akumulatora za pomocą stacji Wall Box o mocy 7,4 kW/32 A (tryb 3) zajmuje 7,5 godz. (prąd jednofazowy) lub zaledwie 5 godz. (prąd trójfazowy, opcjonalna ładowarka pokładowa o mocy 11 kW)
– W domu i w razie okazjonalnych potrzeb akumulator można ładować za pomocą standardowego gniazda domowego (tryb 2)

Spokój i harmonia dzięki napędowi elektrycznemu

Ciesz się brakiem hałasu i zapachu spalin podczas podróży. To nie koniec zalet – nie musisz zmieniać biegów, a moment obrotowy dostępny jest natychmiast, co przekłada się na dynamiczną i przyjemną jazdę bez wibracji oraz wstrząsów. Masz też dostęp do oferty usług komunikacyjnych, z których możesz korzystać zdalnie. Dzięki tańszej obsłudze serwisowej ograniczysz koszty eksploatacji samochodu.

Komunikacja: spokój i harmonia

Citroën maksymalnie uprościł komunikację pomiędzy samochodem a użytkownikiem. Dzięki temu jest ona łatwa, przyjemna i naturalna – tak, jak wiele przydatnych technologii, z których korzystasz na co dzień w domu.
Kierowca ma przed sobą cyfrowy zestaw wskaźników, na którym może śledzić poziom naładowania akumulatora i zasięg. Ma również możliwość wyboru jednej spośród trzech dodatkowych informacji – wskaźnika mocy, przepływu energii lub wskaźnika zużycia prądu przez system ogrzewania i klimatyzacji. Centralny ekran dotykowy został wzbogacony o dodatkowe, dostępne po naciśnięciu odpowiedniego przycisku menu, które informuje o statusie działania napędu elektrycznego oraz ustawieniach odroczonego ładowania akumulatora. Gdy samochód jest w trakcie ładowania, na ekranie wyświetlany jest czas pozostały do zakończenia procesu, odzyskany zasięg i poziom naładowania akumulatora w procentach.

Siedzenia Advanced Comfort

Szerokie i obszerne siedzenia Advanced Comfort wykończone są specjalną, wzmocnioną pianką o grubości 15mm. Doskonale wyglądają, zapewniają stabilną pozycję w trakcie jazdy i są niezwykle komfortowe. Pasażerowie podróżujący z tyłu mają do dyspozycji dużą, wygodną przestrzeń. Fotele przednie mogą być podgrzewane, dodatkowo wyposażone są w poprawiającą samopoczucie funkcję masażu.

Pojemny bagażnik

Bagażnik elektrycznego ë-C4 X jest szeroki, a jego użyteczna pojemność wynosi 510 l. Zawiasy pod tylną szybą umożliwiają otwarcie tylnej klapy na dużą wysokość, co ułatwia dostęp do wnętrza. Przestrzeń pod podłogą bagażnika umożliwia przewożenie dodatkowych przedmiotów oraz przechowywanie kabli do ładowania w elektrycznym ë-C4 X.

Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi

Innowacyjne, unikalne dla Citroëna zawieszenie ma kluczowy wpływ na komfort jazdy. Kluczowym elementem jego budowy są dwa ograniczniki hydrauliczne, współpracujące z amortyzatorami i sprężynami. Zastępują one mechaniczne odbojniki, stosowane w tradycyjnym rozwiązaniu. To właśnie ograniczniki hydrauliczne wywołują efekt podróżowania „latającym dywanem”, z którego słynie Citroën. Dzięki niemu pasażerowie mają wrażenie, że unoszą się nad nierównościami drogi.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie