Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Zapytaj o dostępne modele

Wyślij formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Nowa wizja designu

Dzięki podwyższonej sylwetce, dużym kołom i płynnym liniom Nowy Citroën C4 sprawia wrażenie, jakby był gotowy do skoku. Aerodynamiczne, opływowe nadwozie kryje bardzo przestronne wnętrze. Przód zaprojektowany jest zgodnie z nowymi kodami stylistycznymi Citroëna: chromowane szewrony rozciągają się aż do dwupoziomowych reflektorów full LED.

PRZÓD PEŁEN EKSPRESJI
Dzięki wysokiej, wyrzeźbionej masce Nowy C4 mają wyrazisty, energetyczny styl. Przód zaprojektowany jest zgodnie z nowymi kodami designu Citroëna. Identyfikacja świetlna nawiązuje do litery V i wykorzystuje technologię „Citroën LED Vision”, w której skład wchodzą światła do jazdy dziennej, projektory wyposażone w trzy moduły i światła przeciwmgłowe LED. Chromowane szewrony płynnie przechodzą w listwy rozciągające się aż do dwupoziomowych świateł.

AERODYNAMICZNY PROFIL
Nadwozie C4 ma aerodynamiczny kształt i kryje wyjątkowo przestronne wnętrze. Samochód doskonale łączy płynne linie hatchbacka z wyrazistymi formami typowymi dla segmentu SUV. Duże koła podkreślają solidność i zgrabną sylwetkę modelu.

DYNAMICZNY, SOLIDNY TYŁ
Tył ma dynamiczny i solidny charakter. Oryginalna, pochylona szyba tylna ze spojlerem i pionowym zakończeniem przypomina rozwiązania stosowane w nadwoziach coupé. Styl świateł tylnych jest spójny z designem przodu i wykorzystuje nową identyfikację świetlną LED w kształcie litery V.

31 KOMBINACJE
W Citroënie kładziemy szczególny nacisk na możliwości personalizacji. Konfigurując Nowego C4 możesz wybrać jeden z 7 kolorów nadwozia i 5 Pakietów Kolor, które łącznie tworzą 31 dostępnych kombinacji wyglądu nadwozia. Masz również do dyspozycji 6 zróżnicowanych wersji wykończenia wnętrza.

7 KOLORÓW NADWOZIA
Wybierz kolor, który odzwierciedla Twoją osobowość, na przykład dyskretny Blanc Banquise, Noir Obsidien, Gris Acier lub Gris Platinium. Masz ochotę na coś bardziej oryginalnego, jaśniejszego i rzucającego się w oczy? Zdecyduj się na Rouge Elixir, Brun Caramel lub Bleu Iceland.

5 PAKIETÓW KOLOR
Wybierz jeden z pięciu Pakietów Kolor, który odpowiada Twojemu gustowi: Textured Grey, Glossy Black, Anodised Deep Red, Sable Metal oraz Anodised Blue, dostępny wyłącznie w ë-C4. Wprowadzają one kolorowe akcenty na obudowach świateł przeciwmgłowych i panelach Airbump®.

NIEZRÓWNANY KOMFORT

Innowacyjne rozwiązania

Wnętrze Nowego C4 w pełni wykorzystuje rozwiązania programu Citröen Advanced Comfort®. Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions* doskonale tłumi nierówności drogi, a siedzenia przypominają wygodne fotele. Schowki zostały w przemyślany sposób rozmieszczone tak, aby służyły wszystkim pasażerom. Wymiary wnętrza są imponujące, duże wrażenie robi zwłaszcza przestrzeń na nogi z tyłu. Dostęp do obszernego bagażnika jest ułatwiony dzięki niskiemu progowi załadunku.

* progresywne ograniczniki hydrauliczne

Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi 

Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* doskonale tłumi wszelkie nierówności drogi i zapewnia pasażerom unikalny komfort. Podczas pokonywania drobnych niedoskonałości nawierzchni rozwiązanie to wywołuje wrażenie podróżowania latającym dywanem, a w przypadku znacznych uszkodzeń drogi zapobiega efektowi dobicia amortyzatorów. To innowacyjne zawieszenie Citroëna jest zaproszeniem do świata całkiem nowych doznań z jazdy.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Siedzenia Advanced Comfort 

Intuicyjne Interfejsy

Aby zapewnić kierowcy spokój, Nowy C4 i ë-C4 wyposażony jest w 20 najnowszej generacji technologii wspomagających kierowcę. Korzystanie z nich jest wyjątkowo łatwe i odbywa się za pośrednictwem przełączników na kierownicy lub ekranu dotykowego we wnętrzu.

Obszerny bagażnik    

Dzięki bagażnikowi o pojemności 380 l Nowy Citroën C4 spełnia oczekiwania stawiane samochodom w tym segmencie. Dwupoziomowa podłoga umożliwia podział przestrzeni bagażowej i sprawia, że po złożeniu tylnej kanapy powstaje płaska przestrzeń.

TECHNOLOGIA

Technologie Najnowszej Generacji

Nowy Citroën C4 i ë-C4 wyposażony jest w liczne funkcje wykorzystujące najnowszej generacji technologie. Obejrzyj krótkie filmy instruktażowe, dzięki którym zdobędziesz wszelkie potrzebne informacje na temat trzech dostępnych systemów bezpieczeństwa i układów wspomagających prowadzenie.

Usługi Komunikacyjne

Citroën connect assist – Usługa połączeń alarmowych i assistance, która w razie potrzeby umożliwia wezwanie pomocy i wsparcia odpowiednich służb.

Citroën connect navi – System nawigacji informujący kierowcę o ruchu drogowym, lokalizacji stacji paliw i parkingów, cenie paliw itp.

Citroën connect play – Rozwiązanie kompatybilne z protokołami Android Auto i Apple CarPlay™, które umożliwia wyświetlenie aplikacji zainstalowanych na smartfonie na ekranie dotykowym w samochodzie.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie