PODSUMOWANIE MEMORIAŁU 2021

 

Kolejna edycja Memoriału za nami! 

W niedzielę, 18 lipca w Pszczynie odbyło się wielkie święto kolarstwa. Na ulicach Pszczyny zostało rozegrane Kryterium Kolarskie w ramach Memoriału Kazimierza i Stanisława Gazdów. Jako impreza towarzysząca został zorganizowany rajd rowerowy dla wszystkich. W swoim wyścigu zmierzyły się też dzieci przedszkolne i szkolne .

 

Rywalizacja kolarzy rozpoczęła się o godzinie 10.30. Ścigali się na pętli o długości 1600 metrów. Trasa przebiegała wzdłuż ulic Chrobrego, Kopernika, Bielskiej, Wojska Polskiego. Start i meta znajdowały się na pszczyńskim rynku.

Kolarze w zależności od kategorii wiekowej od kilku do kilkudziesięciu razy pokonywali okrążenia przez Rynek, na którym finiszowali, co gwarantowało widowiskową walkę na każdym etapie wyścigu. Zdobywali punkty do łącznej klasyfikacji, a zwycięzcą został zawodnik, który zdobył największą ilość punktów na finiszach.

 

W imieniu Organizatorów pragniemy podziękować za kolejną wspólną edycję wydarzenia, którą dedykujemy nie tylko kolarzom, ale przede wszystkim mieszkańcom Pszczyny. Dziękujemy Organizatorom Memoriału braci Kazimierza i Stanisława Gazdów: MORIS Pszczyna, Urząd Miejski w Pszczynie, LK UKS Pszczyna. Dziękujemy również Klaudiuszowi Migdołowi za pomoc i organizację. Impreza odbyła się również dzięki wielkiemu zaangażowaniu służb porządkowych tj. Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej w Pszczynie oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, którzy czuwali nad bezpieczeństwem zarówno uczestników wyścigu jak i widzów .

Dziękujemy zespołowi Auto-Gazda Group, który od wczesnego świtu do późnego popołudnia czuwał nad organizacją wydarzenia. Dziękujemy również naszym Sponsorom: Generali T.U. S.A., Santander Consumer Bank S.A., PSA Finance Polska Sp. z o.o., Shell Polska, Spies Hecker, Centrum Lakiernicze LAK MATEJA.

Co roku dokładamy wszelkich starań, by stworzyć niepowtarzalną i rodzinną atmosferę wydarzenia, dlatego nie wyobrażamy sobie przyszłej edycji bez Waszego udziału. Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Michał Gazda

Prezes Zarządu Auto-Gazda Group

 

WYNIKI KONKURSU - WYGRAJ SAMOCHÓD NA WEEKEND 

 

SEAT Leon - Urszula Kurzok

Mazda MX-30 - Helena Wyroba

Volkswagen ID.4 - Magdalena Kulus

ŠKODA ENYAQ iV - Jacek Król

Nowe Citroëny ë-C4 - Krystian Olszewski

 

GRATULUJEMY!

OFERTA

21470.png​​

SPRAWDŹ!