Nowy Citroën C5 X


JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ LUB JAZDĄ PRÓBNĄ NOWYM CITROENEM C5X?

WYPEŁNIJ FORMULARZ, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

CENNIK.png

NOWY CITROËN C5 X / C5 X HYBRID

ODWAŻNY STYL I ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA: DOŚWIADCZENIE PEŁNEJ HARMONII

  

Nowy Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. Samochód zapewnia pasażerom doskonałe samopoczucie dzięki zastosowaniu rozwiązań programu Citroën Advanced Comfort®, które tworzą we wnętrzu klimat kojarzący się z wygodnym salonem. Nowy Citroën C5 X wyposażony jest w zaawansowane technologie umożliwiające półautonomiczną jazdę oraz nowy interfejs komunikacyjny z ekranem dotykowym 12" i funkcją rozpoznawania głosu.

Samochód dostępny jest w wersji hybrydowej plug-in lub benzynowej. Wybór należy do Ciebie!     

1.jpg

PŁYNNE I AERODYNAMICZNE LINIE

ELEGANCJA I DYNAMICZNY CHARAKTER

Nowy Citroën C5 X to prawdziwy powiew świeżości w stosunkowo tradycyjnym segmencie samochodów klasy średniej.
Dzięki dużej pokrywie i niskiemu progowi załadunku dostęp do bagażnika jest bardzo łatwy.

Długa maska, wyraziste kształty, wysoko poprowadzona linia szyb i przetłoczenia nad tylnymi nadkolami nadają samochodowi unikalny, aerodynamiczny wygląd.
Długa linia dachu zakończona jest aerodynamicznym spojlerem unoszącym się w powietrzu. Drugi spojler w kolorze czarnym zwiększa siłę docisku i stabilność podczas hamowania.

3.jpg

 

IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA

NOWOCZESNA I ZAAWANSOWANA TECHNOLOGICZNIE

Z przodu i z tyłu Nowego Citroëna C5 X zastosowano nową identyfikację świetlną Marki, która nawiązuje do kształtu litery V.
Pojawiła się ona po raz pierwszy w Nowym C4.

Już z daleka widać, że to Citroën! Dzięki nowej identyfikacji samochód wyróżnia się na tle innych i jest doskonale widoczny na drodze zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy. Podkreśla ona również oryginalną sylwetkę Nowego Citroëna C5 X. System oświetlenia w każdej wersji w gamie wykorzystuje projektory LED.

5.jpg

WERSJE WYKOŃCZENIA WNĘTRZA

WNĘTRZE, KTÓRE ODZWIERCIEDLA TWÓJ GUST

Nowy C5 X odzwierciedla filozofię Marki, której esencją jest personalizacja. Oryginalne i wyrafinowane wersje wykończenia wnętrza można skonfigurować zgodnie z własnym gustem. Minimalistyczna konfiguracja standardowa wyposażona jest w siedzenia pokryte szarą tkaniną z motywem szewronów. Oprócz niej dostępnych jest pięć innych wersji wykończenia.

Przestronne wnętrze wprowadza pasażerów w stan pełnej harmonii. Zostało wykończone z wyjątkową dbałością o detale, materiały wykończeniowe i dobór odpowiednich zestawień kolorystycznych. Znajdziesz w nim m.in.:

  • Najwyższej jakości tkaniny i skóry zainspirowane luksusowymi walizkami i światem dalekich podróży,
  • Trzy rodzaje paneli dekoracyjnych, w tym o wyglądzie teksturowanego drewna z motywem szewronów,
  • Miękkie w dotyku materiały w pobliżu miejsca kierowcy i pasażera, m.in. na podłokietnikach, konsoli centralnej i panelu na desce rozdzielczej.

7.jpg

SAMOCHÓD DOSTĘPNY JEST W WERSJI HYBRYDOWEJ PLUG-IN I BENZYNOWEJ 

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!    


8.jpg

OFERTA

21470.png​​

SPRAWDŹ!