Citroën C3

 

Chcesz poznać bliżej nowego CITROËNA C3?

 Przetestuj go!

Wypełnij formularz, umówimy Cię na jazdę testową w dogodnym terminie:

 

NOWY CITROËN C3 – KOMFORTOWY SAMOCHÓD Z CHARAKTEREM

Jeszcze bardziej wyrazisty, jeszcze bardziej komfortowy, jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań klienta – odświeżony Citroën C3 już w naszych salonach. Nowe wydanie bestsellera francuskiej marki możesz mieć już od 49 900 zł. 

Poznajcie odnowiony światowy bestseller marki – Nowy Citroën C3. Od debiutu rynkowego w 2016 roku trzecia generacja tego modelu okazała się prawdziwym sukcesem i sprzedała się w 750 000 sztuk. Nowy Citroën C3, o nowoczesnym i dającym poczucie bezpieczeństwa wyglądzie, nie jest podobny do żadnego innego samochodu w tym segmencie. Wyróżnia się wyrazistą, barwną osobowością  i niezrównanym komfortem.

 

superposition_design_dsk_1500x600.341178.jpg

Nowy Citroën C3 podkreśla swój wyjątkowy charakter:

  • to samochód z charakterem dzięki nowej stylistyce przodu, która będzie wprowadzona również w innych modelach marki, oraz nowym reflektorom LED,
  • to większe możliwości personalizacji z 97 kombinacjami lakierów nadwozia, 
  • 3 rodzaje naklejek na dach, 2 nowe wzory obręczy kół oraz 4 wersje (w tym jedna nowa) wykończenia wnętrza,
  • to nowa wersja paneli Airbump®, które stanowią znak rozpoznawczy marki,
  • to wyższy poziom komfortu wnętrza dzięki nowym, zwyczajowo stosowanym w pojazdach wyższej klasy, siedzeniom Advanced Comfort, w które po raz pierwszy wyposażono samochód z tego segmentu,
  • 12 nowoczesne technologie wspomagające kierowcę i ułatwiające codzienne użytkowanie samochodu, takie jak wspomaganie parkowania przodem czy liczne usługi mobilne: Connect Assist (wzywanie pomocy / SOS), Connect NAVi z ekranem dotykowym 7″ i Connect Play, dzięki któremu można sklonować ekran smartfonu na ekran samochodu. Wszystko dla ułatwienia codziennego życia zgodnie z aktualnymi trendami.

Napędzany wysokowydajnymi silnikami spalinowymi, które spełniają normy Euro 6 i łączą wysokie osiągi z niskim poziomem emisji, nowy Citroën C3 jest uniwersalnym modelem plasującym się w sercu rynkowej oferty. Pod maską Citroëna C3 pracują znane już, wydajne i ekologiczne silniki PureTech 1.2 o mocy 83 KM (z 5-biegową, manualną skrzynią biegów) i 110 KM (z 6-biegową skrzynią manualną lub automatyczną przekładnią EAT6). Dostępny jest także silnik wysokoprężny BlueHDi o mocy 100 KM.Nowy Citroën C3 - przetestuj go już dziś!

 Zobacz cennik!

cta-nowy-citroen-c3-auto-gazda.png

Nowa odsłona modelu potwierdza strategię Citroëna, który chce iść własną drogą i nie być marką jak wszystkie. Nowy Citroën C3 to samochód o niepowtarzalnym charakterze, największych możliwościach personalizacji i najwyższym komforcie na rynku.

 

NOWY CITROËN C3 - OSOBOWOŚĆ JEDYNA W SWOIM RODZAJU

Nowa stylistyka, która podkreśla oryginalność modelu. Nowy Citroën C3 z wyrazistym stylem i niepowtarzalnym nadwoziem kontynuuje misję wyłamywania się ze schematów obowiązujących w segmencie, w którym królują stereotypowe rozwiązania. Do śmiałej stylistyki przodu, zainspirowanej koncepcyjnym modelem CXPERIENCE, która będzie obowiązywała w nowych modelach marki, dochodzą nowe reflektory LED, nowe obręcze kół 16″ oraz nowe panele Airbump®, które nadają samochodowi solidnego wyglądu.

c3-b.jpg
Większe możliwości personalizacji: Citroëny to samochody projektowane zgodnie z ideą „Inspired By You”. Każdy klient może stworzyć samochód odpowiadający jego osobowości. Oferta personalizacji nowego Citroëna C3 została rozszerzona z 36 do 97 kombinacji i obejmuje nowe kolory lakieru (Rouge Elixir i Spring Blue), nowe pakiety kolorystyczne wraz z nowym kolorem dachu, nowe naklejki i elementy ozdobne nadwozia oraz nowe wersje wykończenia wnętrza – przytulny, domowy klimat Techwood i dynamiczny Emeraude.

CITROEN_CAMPAGNE_LA_VIE_EST_PLUS_BELLE_EN_COULEURS_NOUVELLE_C3_5.jpg

NOWY CITROËN C3 - WZORCOWY KOMFORT I NOWOCZESNOŚĆ WNĘTRZA

Nowy Citroën C3 to samochód, za kierownicą którego będziesz się zawsze czuć dobrze.

Poczucie wysokiego komfortu jest jeszcze mocniejsze dzięki nowym siedzeniom Advanced Comfort oraz podłokietnikowi kierowcy, które perfekcyjnie neutralizują efekty jazdy po nierównościach czy zmiany kierunku.

Model, który łatwo się prowadzi, wyposażony w przydatne, nowoczesne technologie, zapewniające komfortowe codzienne użytkowanie. Jest wyposażony w system wspomagania parkowania przodem (nowość), który rozszerza do 12 liczbę systemów wspomagania prowadzenia samochodu podnoszących komfort (jak np. bezkluczykowy system uruchamiania samochodu czy wspomaganie ruszania na wzniesieniu) i bezpieczeństwo (Active Safety Brake, system rozpoznawania znaków czy automatycznego przełączania świateł drogowych i mijania). Mobilne usługi, które mają wnieść nową jakość do codziennego doświadczenia kierowcy i pasażerów (Connect Assist, Connect NAVi, Connect Play).

fot.2.jpg

 

NOWY CITROËN C3 - SAMOCHÓD DO RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ 

Kompaktowy i zwrotny nowy Citroën C3 ma przestronne wnętrze, jedne z największych na rynku, jest niezwykle praktyczny. To atrakcyjny i uniwersalny samochód miejski, plasujący się w samym środku segmentu, wyposażony w gamę wydajnych silników i zapewniający komfortową, bezstresową jazdę.

 

CITROEN_CAMPAGNE_LA_VIE_EST_PLUS_BELLE_EN_COULEURS_NOUVELLE_C3_4.jpg

 

OFERTA

21470.png​​

SPRAWDŹ!