SKODA E-MOBILITY

Zapraszamy do świata samochodów elektrycznych ŠKODY!

Poświęć nam chwilę i pozwól przybliżyć korzyści jakie płyną z samochodów elektrycznych. Postaramy się poruszyć kwestie o które najczęściej pytają nas klienci.

Tu nie ma miejsca na wątpliwości!

JAK WYGLĄDA ŁADOWANIE ? 

Ładowanie samochodu elektrycznego jest równie proste i naturalne, jak ładowanie smartfona. Możesz ładować samochód zarówno w swoim garażu, jak i w specjalnie przeznaczonych do tego stacjach ładowana.

Na stacjach szybkiego ładowania, korzystając z ładowarki o mocy 40 kW, akumulator SKODY CITIGOe będzie naładowany w 80% już w godzinę.

Jeśli skorzystasz z ładowarki naściennej AC o mocy 7,2 kW uzyskasz ten sam efekt naładowania po 4 godz. i 15 min.

Natomiast ładując akumulator podłączając się do standardowego gniazdka o mocy 2,3 kW (np. w garażu) osiągnięcie 80% naładowania nastąpi w 12 godz. i 43 min.

 

ZASIĘG AKUMULATORA ?

Zasięg w pełni elektrycznej SKODY CITIGOe to nawet 260 km. W miejskich warunkach będziesz mógł ładować swój samochód raz na kilka dni.

 

ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORÓW ?

Samochody elektryczne ŠKODY mają najnowocześniejszą technologię akumulatorów litowo-jonowych. Wraz ze wzrostem produkcji tych akumulatorów wzrasta popyt na surowce oraz na rozwój skuteczniejszych metod recyklingu.

Pamiętajmy jednak, że recykling nie jest jedyną opcją. Akumulatory te można przekształcić w urządzenia do magazynowania energii, a dzięki temu ogólna żywotność akumulatora zostanie przedłużona o wiele lat. Innymi słowy, akumulatory mogą dostać drugie życie!

 

JAKI SILNIK POSIADA SKODA CITIGOe ?

Auto ma silnik o mocy 61 kW i maksymalny moment obrotowy 210 Nm. Ten moment obrotowy dostępny jest w całości zaraz po ruszeniu, odczujesz to na dynamice i przyśpieszeniu. CITIGOe iV od 60 do 100 km/h przyspiesza w 7,3 sekundy, a od zera do setki w 12,3 sekundy.

 

JAKIE PRZYWILEJE MAJĄ KIEROWCY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH ?

·        Bezpłatne parkingi

·        Korzystanie z buspasów

·        Przyjemność z jazdy cichym, dynamicznym i bezemisyjnym pojazdem

 

CZY TO SIĘ OPŁACA ?

Prąd jest tańszy niż paliwo, a mniej skomplikowana budowa auta elektrycznego zwiększa jego niezawodność. Koszty użytkowania i serwisowania będą więc bardzo atrakcyjne. Do tego dochodzi oszczędność związana z faktem, że w wielu miastach samochody elektryczne mogą parkować za darmo w strefach płatnego parkowania.

 

eMobilność SKODY to szereg zalet, których wraz z rozwojem rewolucji elektrycznej będzie przybywać !

Jeżeli zastanawiają Cię kwestie, których tu nie poruszyliśmy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. 

T: 32/661 4000 lub Email: zapytania@skoda.auto-gazda.pl

Zapraszamy także na jazdy testowe najnowszymi samochodami elektrycznymi SKODY! 


 

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA JAZDĘ TESTOWĄ!

OFERTA