Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ŠKODA FABIA

Rodzinna Škoda Fabia.

Pewna siebie, nowoczesna i dynamiczna.

ZACHWYCA WYGLĄDEM

Zupełnie nowa Škoda Fabia stawia kolejny krok naprzód w języku designu Škody. W swoim wyglądzie jest pewna siebie, a jednocześnie przystępna. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby można było odkrywać interesujące szczegóły bez względu na to, pod jakim kątem na nią patrzysz. Posiada najniższy w klasie współczynnik oporu powietrza.

PIĘKNA I FUNKCJONALNA ZARAZEM

Reflektory LED nadają zupełnie nowej Fabii dynamiczny wygląd. Wraz z wyrazistym grillem i maską sprawiają, że model tak udanie łączy wyrafinowaną elegancję z atrakcyjną dynamiką. Aktywna roleta chłodnicy przyczynia się do uzyskania najlepszego w swojej klasie współczynnika oporu powietrza (od 0,28), co przekłada się na mniejszą liczbę wizyt na stacji benzynowej.

WYRAFINOWANIE I PRZESTRONNE WNĘTRZE

Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i przestronne pod każdym względem – takie jest wnętrze całkowicie nowej Fabia. Komfort jazdy wszystkich pasażerów jest możliwy dzięki szerokiej gamie bezkonkurencyjnych rozwiązań Simply Clever. Uwagę przyciąga elegancka, dwuramienna kierownica, nowy zestaw wskaźników i system multimedialny z ekranem o przekątnej do 9,2 cala.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Tutaj nowoczesny design spotyka się z systemami bezpieczeństwa, gdzie asystenci jazdy i parkowania dbają o wszystkich pasażerów i Twoją wygodę prowadzenia auta. Ponad to dostępna jest także dwustrefowa klimatyzacja, rozbudowane opcje łączności i możliwość zwiększenia liczby poduszek powietrznych aż do 9 sztuk.

ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA KIEROWCY

Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

Nowoczesne oświetlenie LED zapewnia lepszą widoczność, wydajność, niższe zużycie energii i nowe funkcje bezpieczeństwa.

Travel Assist przejmuje częściową kontrolę nad samochodem, aby ułatwić Ci jazdę.

Zupełnie nowa FABIA sprawia, że codzienna jazda jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe.