Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ŠKODA SUPERB

Nowy model Škoda Superb został poddany drobnym zmianom, aby stać się naprawdę perfekcyjnym.

Efektem modyfikacji jest kultowy samochód z dynamizmem i wdziękiem.

JĘZYK DESIGNU

Dynamiczność designu, idealnie wyprofilowane powierzchnie, rzeźbiarskie kształty, purystyczna precyzja i eleganckie linie. Atrakcyjny wygląd nadwozia płynnie przechodzi do wnętrza pojazdu.

Škoda Superb wyróżnia się szeroką osłoną chłodnicy, nowymi reflektorami w technologii LED Matrix oraz całkowicie nowym zderzakiem ze standardowymi światłami przeciwmgielnymi LED.

ELEGANCKI I STANOWCZY

Ostry, wyrazisty i równie imponujący – tył flagowego modelu także robi wrażenie. Dzięki światłom LED z dynamicznymi kierunkowskazami, napisem Škoda zastępującym logo marki chromowanym paskiem jest nie tylko elegancki, ale także zadziorny.

MIEJSCE NA WSZYSTKO, CO WAŻNE

Przestrzeń Škoda Superb to świat luksusu sam w sobie. Oprócz wyjątkowego komfortu dla wszystkich pasażerów oferuje ogromną ilość miejsca oraz niezrównaną praktyczność. Model oferuje szereg detali, które przenoszą wnętrze tego auta do wyższej klasy. Nowe wykończenie obejmuje wystrój konsoli środkowej, chromowane elementy na desce rozdzielczej oraz wokół klamek i uchwytu drzwi. Dodatkowo niezrównaną przestrzeń nadal robi wrażenie na każdym – pasażerowie siedzący z tyłu mają 157 mm miejsca na kolana.

MAKSYMALNY KOMFORT

Model Superb rozpieszcza pasażerów dużą ilością miejsca z tyłu i pozwala cieszyć się każdą podróżą.

Zamykanie lub otwieranie bez kluczyków? To możliwe – wystarczy, że będziesz miał je w kieszeni, a samochód sam się otworzy gdy pociągniesz za klamkę. KESSY umożliwia również odpalanie silnika bez wkładania kluczyka do stacyjki, a jedynie za pomocą przycisku Start.

ŁĄCZNOŚĆ DLA BIZNESU

Zaawansowana łączność modelu Superb sprawi, że codzienne korzystanie z samochodu będzie łatwiejsze i zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do działania.