Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ŠKODA KAMIQ

Škoda Kamiq łączy zalety SUV-a i samochodu miejskiego w charakterystycznym dla marki stylu. To auto idealne dla tych, którzy tworzą własne trendy, zamiast za nimi podążać.

 

PONAD WSZYSTKIM

Kamiq, ponieważ zapewnia większy prześwit, wyższą pozycję za kierownicą i idealne dopasowania do wąskich ulic miasta. Bardzo łatwo zająć w nim miejsce „za kółkiem”. Mimo miejskiej natury, KAMIQ posiada solidną konstrukcję z ochronnymi dodatkami do zderzaków i progów, emanując siłą i bezpieczeństwem na każdej drodze.

WEWNĘTRZNA PEWNOŚĆ SIEBIE

Siła i odwaga zawsze pochodzą z wnętrza. Kamiq nie jest inny – dzięki swojemu wnętrzu łączy pełen emocji design z ergonomią, dając pasażerom to, co najlepsze. Oświetlenie wnętrza jest dostępne w trzech wersjach – białej, czerwonej i miedzianej. Poprawia ono atmosferę we wnętrzu i sprawia, że każda podróż jest niezapomniana.

ZESTAW IDEALNY DO MIASTA

Codzienne życie w mieście i jego okolicach może być sporym wyzwaniem. To dlatego Kamiq oferuje najlepsze praktyczne rozwiązania do miejskiej dżungli, dzięki którym z łatwością wywiążesz się ze wszystkich zadań. Model myśli o Twojej wygodzie cały rok. Podgrzewana przednia szyba, podgrzewana kierownica, podgrzewane siedzenia z przodu i z tyłu, elektrycznie regulowany fotel kierowcy, aktywny tempomat oraz wiele innych, które zapewnią pełen komfort podczas jazdy.

ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA KIEROWCY

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie