Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ŠKODA KODIAQ

Nowa Škoda Kodiaq charakteryzuje się pełnymi wdzięki liniami, dynamicznymi krzywiznami i solidnym wyglądem, dzięki czemu jest natychmiast rozpoznawalna.

ODWAŻNY DESIGN

Zmienione reflektory i atrapa grilla dodają pewności siebie i nikomu nie pozostawiają wątpliwości, że są świadkami pojawienia się nowej Škody Kodiaq. Użycie wdzięcznych linii, dynamicznych krzywizn i solidnego wyglądu zaowocowało wyważoną sylwetką. Długi rozstaw osi wskazuje na przestronne wnętrze. Krótkie zwisy, łagodnie opadająca linia dachu i drobno ukształtowane poprzeczne linie sprawiają, że jest to duży SUV w ruchu, nawet gdy stoi w miejscu.

WNĘTRZE PRZYJAZNE RODZINIE

Siedem siedzeń i duży bagażnik to najbardziej charakterystyczne atrybuty przestronnego wnętrza. Nie trzeba dodawać, że z przodu i na siedzeniach w drugim rzędzie jest dużo miejsca. Model można wyposażyć w Pakiet Komfortowego Snu, obejmujący zagłówki z regulowanymi bokami, dzięki czemu pasażerowie na tylnych siedzeniach zewnętrznych mogę się zrelaksować podczas długich podróży.

POZIOM KOMFORTU OD KTÓREGO SIĘ UZALEŻNISZ

DCC – zawieszenie adaptacyjne i Driving Mode Select. DCC umożliwia zmianę charakterystyki pracy zawieszenia odpowiednio do stanu nawierzchni oraz stylu i warunków jazdy. Polega to na zmianie sztywności amortyzatorów olega to na zmianie sztywności amortyzatorów niezależnie dla każdego koła. Wybór profilu jazdy umożliwia kierowcy ustawienie wybranych parametrów pracy samochodu odpowiednio do własnych potrzeb i stylu jazdy. Dostępne są profile Normal, Sport, Eco i Comfort. Dla wersji 4×4 zawiera dodatkowo funkcję OFF-ROAD oraz HHC.

PEŁNA ENTUZJAZMU

Od dużego SUV-a słusznie oczekuje się, że będzie pojazdem niezwykle sprawnym. Inteligentny napęd na wszystkie koła, tryb Off-Road, system kontroli zjazdu ze wzniesienia i duży prześwit torują Ci drogę z dala od utartych szlaków. Zjeżdżając z asfaltu nie musisz szukać miejsca do zaparkowania samochodu. Dzięki dużemu prześwitowi, inteligentnemu systemowi 4×4, wyjątkowo sztywnemu nadwoziu i zestawowi elektronicznych asystentów do jazdy poza utartymi szlakami, nowa ŠKODA KODIAQ zabierze Cię o wiele dalej.

PRZEMYŚLANY Z ZEWNĄTRZ

BEZDOTYKOWE OTWIERANIE POKRYWY BAGAŻNIKA

SKŁADANY ZACZEP HOLOWNICZY

ZABEZPIECZENIE KRAWĘDZI DRZWI

SCHOWEK NA PARASOL

PEŁNA ŁĄCZNOŚĆ

Zaawansowana łączność nowej ŠKODA KODIAQ ułatwi codzienne użytkowanie samochodu i zapewni Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby dotrzeć do celu na czas i w komforcie. System zapewnia łączność z samochodem i umożliwia zdalny dostęp do wybranych funkcji. Dodatkowo automatycznie wysyła powiadomienie o zbliżającym się przeglądzie do wskazanego Autoryzowanego Partnera Serwisowego. W razie wypadku zareaguje automatycznym połączeniem ze służbami ratowniczymi.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie