Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ŠKODA SCALA

Elegancka i dynamiczna Škoda Scala. Dzięki niej nigdy nie zginiesz w tłumie, a każdego dnia będziesz delektować się nowoczesnym i ponadczasowym stylem.

PIĘKNA I DYNAMICZNA

Ostry i zadziorny design ŠKODA SCALA czerpie wszystko, co najlepsze z konceptu VISION RS – opływowe kształty, dynamiczne detale i spektakularną grę światła i cienia. Z nową Scalą nigdy nie zginiesz w tłumie, a każdego dnia będziesz delektować się nowoczesnym i ponadczasowym stylem.

KLASYKA PRZYSZŁOŚCI

Wnętrze modelu Scala łączy w sobie ergonomię typową dla marki Škoda z designem pełnym emocji, wdzięku i nowoczesności. Dzięki materiałom najwyższej jakości i największemu w klasie wyświetlaczowi daje ono pasażerom komfort i wygodę na każdym kilometrze. Dominuje tu całkowicie przeprojektowana tablica przyrządów z miękkim wykończeniem i wolnostojącym wyświetlaczem. Dodatkowo, ergonomia tego wnętrza nie ma sobie równych.

Nowa Skoda Scala Auto Gazda Rybnik

INŻYNIERIA NAJWYŻSZEJ KLASY

Scala została zbudowana na platformie MQB, która posiada bardzo nowoczesną konstrukcję i jest połączona z najnowszymi układami napędowymi oraz szeroką gamą zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, które są zaczerpnięte z modeli wyższej klasy.

ŁĄCZNOŚĆ NAJWYŻSZEJ KLASY!

ŠKODA SCALA ułatwia codzienne korzystanie z samochodu dzięki łączności nowej generacji, w tym wbudowanej karcie SIM i samochodem za pośrednictwem SmartLink. Możesz wybrać spośród trzech najnowocześniejszych systemów informacyjno – rozrywkowych z wyświetlaczami o rozmiarach od 6,5 do 9,2 cala.

Wszystkie szczegóły, których szukasz

SPECYFIKACJA ŠKODY SCALA

Nowa Skoda Scala rys techniczny

 

ŠKODA SCALA nie uznaje kompromisów w bezpieczeństwie, oferując w standardzie m.in.:

Isofix i Top Tether służą do bezpiecznego mocowania fotelika dziecięcego do siedzeń z tyłu. Sam Isofix jest także dostępny dla fotela pasażera z przodu.

Crew Protect Assist w razie kolizji zabezpiecza przestrzeń wokół kierowcy i pasażera, napinając przednie pasy bezpieczeństwa i domykając szyby.

Multi-Collision to hamulec, który uruchamia się po zderzeniu i zapobiega dalszemu niekontrolowanemu poruszaniu się auta, zmniejszając w ten sposób ryzyko dalszych kolizji.

› ABS – podczas ostrego hamowania nie dopuści do blokowania się kół
› EDL – pomaga podczas przyspieszania lub na wzniesieniu, gdy koła mają mniejszą przyczepność
› MSR – podczas hamowania silnikiem zachowa przyczepność auta Podczas gwałtownego hamowania samochód zwiększa ciśnienie w hamulcach, co wspomaga kierowcę w nieprzewidzianych sytuacjach
› ASR– nie dopuści do „buksowania” kół na śliskiej drodze przy ruszaniu lub przyspieszaniu
› Kontrola ciśnienia w oponach – informuje kierowcę o poziomie ciśnienia w oponach
› Hill Hold Control – czyli Asystent podjazdu, „przytrzymuje” samochód podczas ruszania pod wzniesienie i zapobiega jego staczaniu do tyłu (bez użycia hamulca ręcznego utrzymuje ciśnienie w hamulcu przez 1-2 sekundy po zwolnieniu pedału). Jest standardem w autach ze skrzynią DSG
› Pulsujące światła hamowania – ostrzegają innych kierowców w razie nagłego hamowania.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie