Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ŠKODA KAROQ

Nowa Škoda Karoq zachwyci Cię swoim solidnym wyglądem, przeprojektowanym grillem i wyrazistymi reflektorami.

 

STYLOWY DESIGN

Odważne oblicze, muskularna sylwetka i dynamiczne proporcje w jednym. od razu widać, że Škoda Karoq jest gotowa, by się wyróżnić i z razem z Tobą stawić czoło każdej przygodzie.

PEWNOŚĆ SIEBIE OD PRZODU

Wysoko umieszczone reflektory i grill emanują pewnością siebie i nie pozostawiają nikomu wątpliwości, że jest się świadkiem pojawienia nowej Škoda Karoq. Współgranie zgrabnych linii, dynamicznych zaokrągleń i solidnego wyglądu zaowocowało wyważonym nadwoziem.

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ Z TYŁU

W tylnej części nadwozia dominuje charakterystyczny napis ŠKODA w formie liter oraz klinowate światła tylne Full LED, których zewnętrzne części rozciągają się na boki nadwozia. Wysoki tylny zderzak budzi respekt, mówiąc wszystkim głośno i wyraźnie, z kim mają do czynienia. Opcjonalne reflektory Full LED Matrix nie tylko zapewniają niespotykaną widoczność, ale także nadają samochodowi wysokiej klasy wygląd.

WYSOKIEJ KLASY KOMFORT

Nowa Škoda Karoq może spełnić niemal każde Twoje życzenie. Otocz się funkcjami, które uczynią każdą jazdę tak przyjemną i komfortową, że nie będziesz chciał wysiąść z samochodu.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie