E-mobility

ELEKTRYCZNA ŠKODA ENYAQ 𝗶V TERAZ Z DOPŁATAMI DO 27 000 ZŁ

 

Ruszył program rządowego wsparcia „Mój Elektryk", w ramach którego osoby prywatne mogą skorzystać z dopłat
nawet do 27 000 zł brutto na zakup samochodu elektrycznego.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

Procedura składania wniosku jest uproszczona i przebiega całkowicie online. Należy wypełnić e-formularz, dołączyć kopię dowodu zakupu, rejestracji i ubezpieczenia pojazdu. Wraz z podpisaniem wniosku dokument ten staje się wiążącą umową wypłaty dotacji.

Wnioski o dofinansowanie w formie dotacji należy składać w okresie od 12.07.2021 – 30.09.2025 lub do wyczerpania środków alokacji.

Co ciekawe, istnieje możliwość ubiegania się o dotację wstecznie, tj. dla samochodów zakupionych po 1 maja 2020 roku.

OFICJALNA STRONA PROGRAMU

 

W pełni elektryczny. Pierwszy elektryczny SUV marki i kolejny skok w erę emobilności. 

Nowe osiągi. Do wyboru są aż trzy różne wielkości akumulatora. Największy z nich, o pojemności 82 kWh, może zostać naładowany od 5% do 80% nawet w 38 minut.

 

Ruszył program "MÓJ ELEKTYK" także dla firm!

Dzięki programowi „Mój Elektryk” możesz zyskać nawet 70 000 zł dotacji na nowy pojazd zeroemisyjny. Dofinansowania udziela Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

 

   Szczegóły finansowania zależą od kategorii wybranego przez Ciebie samochodu, wysokości podatku VAT rozliczanego przez Twoją firmę oraz     decyzji dotyczącej średniorocznego minimalnego przebiegu samochodu.

Kategoria pojazdu M1 N1, M2, M3
Maksymalna cena pojazdu brutto Uzależniona od wysokości podatku VAT rozliczanego przez przedsiębiorcę: Nie dotyczy
276 750 zł 100% odliczenia VAT
248 205 zł 50% odliczenia VAT
225 000 zł zwolnienie z VAT
Kwota dofinansowania 18 750 zł brak wymaganego średniorocznego przebiegu 50 000 zł (do 20% kosztów kwalifikowanych, brak wymaganego średniorocznego przebiegu)
27 000 zł przy średniorocznym przebiegu wyższym niż 15 000 km 70 000 zł (do 30% kosztów kwalifikowanych, przy średniorocznym przebiegu wyższym niż 20 000 km)

Jak wygląda proces krok po kroku?

Odwiedź nasz salon SKODA AUTO - GAZDA.

Nasi Specjaliści w naszym salonie dealerskim pomogą Ci wybrać odpowiednie finansowanie i przejść przez proces pozyskania dotacji w programie „Mój Elektryk”. 

OKREŚLENIE WYSOKOŚCI DOFINANSOWANIA

Nasz doradca pomoże Ci określić wysokość dotacji.

PRZEDSTAWIENIE OFERTY FINANSOWANIA

Uwzględniając Twoje potrzeby, sprzedawca wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę z uwzględnieniem dotacji i złoży wniosek o finansowanie.

ZŁOŻENIE WNIOSKU O DOTACJĘ

Kiedy Twój wniosek o finansowanie zostanie rozpatrzony pozytywnie, razem ze sprzedawcą wypełnisz wniosek o dotacji.

INFORMACJA O DOTACJI

Dealer poinformuje Cię o przyznaniu dotacji i planowanym terminie odbioru samochodu.

Terminy weryfikacji wniosku:

  • 5 dni roboczych po naszej stronie
  • 20 dni roboczych po stronie NFOŚiGW

PODPISANIE UMÓW

Podpisujesz umowę leasingu i umowę dotacji. Jeśli umówiliśmy się na poziomie oferty na wyższą opłatę niż dotacja NFOŚiGW, wpłacasz wskazaną kwotę do dealera.

JEŹDZISZ NOWYM ELEKTRYKIEM!

Odbierzesz zarejestrowany przez dealera samochód wraz z wystawioną polisą ubezpieczeniową.

Więcej Informacji!

 

formularz.jpg

 
Dlaczego elektryczna Skoda Enyaq iV jest przełomowym samochodem?

skoda-enyaq-premiera-otwarcie-768x512.jpg

Nowa elektryczna ŠKODA ENYAQ iV to kolejny duży krok w udanej ofensywie produktowej marki. Model ten jest innowacyjnym połączeniem emocjonującego designu, komfortu i funkcjonalności SUVa oraz nowoczesnego napędu elektrycznego.

Pierwszy elektryczny model ŠKODY oparty na platformie MEB oferuje napęd na tylną oś lub na cztery koła, trzy pojemności akumulatora, pięć wariantów mocy i zasięg do 510 km.

Wrażenie robi szeroki wachlarz dostępnych systemów bezpieczeństwa i funkcji multimedialnych oraz zupełnie nowa koncepcja wnętrza.

 

 

 

 Napęddsc-8382-ae75cb3d8ccc7496fb0eee7.jpg

 ENYAQ iV oferuje dwa mocne silniki elektryczne (132 kW i 150 kW), które są   bardziej energooszczędne niż silniki spalinowe, generują zerową emisję CO2   z rury wydechowej i mają pełny moment obrotowy od postoju. 

 Przestrzeń, która robi wrażenie!

 Skoda Enyaq mierzy 464,8 cm długości, 187,7 cm szerokości i 161,8 cm   wysokości. Rozstaw osi to 276,5 cm. Pojemność bagażnika wynosi 585 litrów,   a próg załadunku znajduje się stosunkowo nisko. Ponadto ten elektryczny   SUV w najmocniejszej wersji może holować przyczepę o masie do 1200 kg.

 Wymiary: 

 

 

enyaq_rozmery.jpg

 

skoda_wallbox3661_web-1-1920x1280.jpg

Ładowanie

 

Enyaq iV może być ładowany na trzy sposoby. Oprócz konwencjonalnego domowego gniazda elektrycznego 230 V, do nocnego ładowania można użyć także ładowarki ściennej o mocy do 11 kW. Uzupełnienie energii trwa 6 do 8 godzin zależnie od wielkości akumulatora.

Trzecia opcja to stacje szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 125 kW, inżynierowie twierdzą, że dzięki temu pierwszy elektryczny SUV Skody od 10 proc. do 80 proc. zostanie naładowany w 40 minut.

 

 

 

 

Beztytulu.jpg

 

Zupełnie nowe wnętrze

 

 Dwuramienna, poręczna kierownica, ekomateriały wykończeniowe, w tym   skóra, 13-calowy  ekran centralny z dotykowym suwakiem do obsługi   multimediów, oraz wyświetlacz Head-up Display z  rozszerzoną   rzeczywistością. Ponadto Enyaq, a raczej zamknięta w nim sztuczna   inteligencja o imieniu Laura, rozumie 15 języków, a w sześciu z nich   rozpoznaje też płynnie wypowiadane zdania.

 Cyfrowy kokpit prezentuje na   5,3-calowym ekranie najważniejsze informacje:   prędkość, dane na temat   jazdy, wskazówki nawigacji i informacje z   aktywnych systemów   wspomagających.
Aranżacją, poziomem wykonania i   gatunkiem   zastosowanych tworzyw
Škoda wprowadza nową jakość do   świata   samochodów elektrycznych.

enyaq_iv1wnetrze.png


 

NASZ ZESPÓŁ

Daniel Łyźniak.png

OFERTA