Jubileusz Škody

Jubileusz Skody

Świętuj z nami jubileusz Škody!

 

Z tej okzji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo atrakcyjne oferty!

To najlepszy moment na zakup nowej ŠKODY! Lepszej oferty na rynku już nie będzie!

UPUSTY SIĘGAJĄCE 18 500 zł!

ŠKODA SUPERB – upust do 18 500

ŠKODA KODIAQ – upust do 15 500

ŠKODA OCTAVIA – upust do 17 000

ŠKODA KAROQ – upust do 12 000

ŠKODA KAMIQ – upust do 8 500

ŠKODA SCALA – upust do 8 500

ŠKODA FABIA – upust do 5 500

NOWA ŠKODA OCTAVIA A8 – oferta premierowa z korzyścią do 6 299
 

ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWANIA:

 ŠKODA Leasing Niskich Rat 1% dla Klientów Indywidualnych to obniżona opłata wstępna, niska rata i zero zobowiązań na koniec umowy. Po jej upływie możesz zwrócić samochód i wybrać nowy model, by znów cieszyć się z jazdy nową ŠKODĄ!

 NOWOŚĆ – Leasing Step Out, czyli możliwość wycofania się z umowy leasingowej w ciągu 12 miesięcy! To rozwiązanie, szczególnie przydatne jest w związku z  sytuacją związanej z COVID-19. Leasing Step-Out daje możliwość bezkosztowego wycofania się z umowy leasingowej w okresie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, bez obawy przed zaciąganiem długoterminowych zobowiązań. Warunkiem jest wpłacenie opłaty wstępnej w wysokości 10 % oraz opłacenie 1 raty leasingu!

 

KOMPLEKSOWE PAKIETY SERWISOWE OD 1 ZŁ!

ŠKODA Care, to pakiet dzięki któremu zyskujesz gwarancję naprawy samochodu w przypadku usterki lub awarii części objętej umową. Czas trwania pakietu możesz dostosować do swoich potrzeb, wybierając ramy czasowe i limit przejechanych kilometrów. W ramach pakietu zyskujesz też prawo do pomocy w razie nagłej awarii na drodze, wypadku, braku paliwa, zgubionych kluczyków lub kradzieży w miejscu zamieszkania lub na wyjeździe.

ŠKODA Premium Care, to kompleksowy pakiet korzyści, który pozwala na utrzymanie auta w optymalnym stanie technicznym, w ramach opłaconych wcześniej obowiązkowych przeglądów (robocizna, oryginalne części i materiały eksploatacyjne, zgodne z planem serwisowym). W razie nagłej awarii na drodze, zagubienia kluczyków lub przebitej opony gwarantuje pomoc assistance. Wykupienie pakietu daje też pewność naprawy samochodu w przypadku awarii lub usterki części objętej umową bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Historia sukcesu marki ŠKODA sięga 1895 roku, co czyni ją jedną z pięciu marek samochodowych na świecie z najdłuższą historią.

2020 rok, to czas obchodów 125-lecia działalności firmy, ale także 115 rocznicy wprowadzenia pierwszego samochodu ŠKODY do produkcji.

W jubileuszowym roku ŠKODA stawia na przyszłość bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Do oferty marki dołącza bestsellerowa ŠKODA OCTAVIA czwartej generacji, a swoją premierę będzie świętował również elektryczny SUV, będący pierwszym pojazdem producenta opartym na modułowej platformie MEB dla samochodówelektrycznych.

 

O szczegóły oferty jubileuszowej zapytaj naszego doradcę:

Krzysztof Wawrzyczek
Krzysztof Wawrzyczek
Certyfikowany Sprzedawca ŠKODA
Daniel Łyźniak
Daniel Łyźniak
Certyfikowany Sprzedawca ŠKODA
OFERTA TYGODNIA