Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Nowy T-Roc
Siła charakteru

Z wyostrzoną stylistyką zewnętrzną, nowym poziomem jakości i designu we wnętrzu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi nowy T-Roc pokazuje się ze swojej najlepszej strony podkreślając siłę charakteru.

IQ.LIGHT

Prawdziwy highlight: inteligentne światła

Nieważne, czy podróżujesz w dzień, nocą, czy w złych warunkach atmosferycznych – reflektory Matrix LED IQ.LIGHT, opcjonalne od wersji T-Roc Style, zapewnią doskonałą widoczność. System Dynamic Light Assist pomaga z wyprzedzeniem doświetlać zakręty na krętych drogach i zapobiega oślepianiu kierowców pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, nawet przy włączonych światłach drogowych1 – pojedyncze segmenty LED włączają i wyłączają się w zależności od sytuacji zapewniając optymalny rozdział strumienia światła. Poprawia to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, lecz również innych uczestników ruchu.

Światła

Jasny sygnał pewności siebie

Od przodu po sam tył T-Roc zachwyca swoim nowym designem świateł. Już z daleka w oczy rzucają się charakterystyczne diodowe światła dzienne i nowoczesne, przyciemnione światła tylne. Opcjonalna iluminacja osłony chłodnicy nadaje wyrazistemu frontowi wyjątkowy charakter. Kolejne atrakcyjne rozwiązania to oświetlenie Ambiente w przedniej części kabiny pasażerskiej oraz projekcja logo z sygnaturą SUV, pojawiająca się na podłożu przy otwieraniu przednich drzwi. Ciemnoczerwone światła tylne, opcjonalnie z dynamicznymi kierunkowskazami wskazującymi wyraźnie kierunek skrętu, uzupełniają nowoczesny wygląd nowego T-Roca.

Kierownica wielofunkcyjna

Wszystko kręci się wokół Ciebie

Kierownica multifunkcyjna umożliwia nie tylko sterowanie nowym Volkswagenem T-Roc, lecz również radiem, odtwarzaczem, funkcją sterowania głosowego, telefonem i konfiguracją Digital Cockpit. W T-Rocu Life i Style kierownica może być opcjonalnie podgrzewana. A jeżeli wybierzesz T-Roca R-Line, możesz zdecydować się na opcjonalną, podgrzewaną sportową kierownicę multifunkcyjną z dotykowymi przyciskami.

Poznaj R-Line

SPRAWDŹ CENNIK

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie