Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy
Ruszaj po supermocne okazje

Rabat do 14 000 zł

Przygotuj się na nową jakość jazdy. Volkswagen prezentuje gamę zaawansowanych technologicznie SUV-ów. Wybierz swój model i ciesz się każdym kilometrem. Zyskaj pewność siebie i komfort jazdy, na które zasługujesz.

Skontaktuj się z  nami już teraz i umów się na jazdę próbną. Ruszaj po supermocne okazje!

 

Tiguan
Zostaw swój numer. Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Chcesz skorzystać z supermocnych okazji?

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Niezwykły na zewnątrz

Tiguan pokazuje, co znaczy określać się ciągle na nowo. Progresywny design i wyrazista sylwetka ze zdradzającymi siłę proporcjami, dynamicznym przodem nadwozia,  precyzyjnie poprowadzonymi liniami i wyraźnie zaznaczoną linią „barków” jednoznacznie wskazują na jego mocne strony: innowacyjność, niepowtarzalność i bezkompromisową funkcjonalność

Dalekowzroczność: inteligentne światła

Tylne światła w technice LED i opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT sprawiają, że Tiguan pokazuje się w pełnym blasku. W Tiguanie Elegance i Tiguanie R-Line reflektory posiadają funkcję doświetlania zakrętów i w pakiecie z nowymi światłami tylnymi są uzupełnione o dynamicznego asystenta świateł drogowych*: w zależności od sytuacji włączane lub wyłączane są poszczególne segmenty LED. Poprawia to nie tylko komfort prowadzenia samochodu, lecz również komfort kierowców jadących przed Tiguanem lub nadjeżdżających z przeciwka. Spektakularne są także dynamiczne kierunkowskazy, wskazujące płynną zmianą świateł kierunek skrętu.

* Wyposażenie seryjne Tiguana Elegance; dla Tiguana R-line dostępne na życzenie

Więcej siły, mniej paliwa

Silnik benzynowy czy wysokoprężny? Niezależnie, który wybierzesz, decyzja będzie słuszna, gdyż oba rodzaje silników gwarantują wysoką efektywność oraz oszczędność i doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji. Dba o to inteligentne połączenie bezpośredniego wtrysku i turbodoładowania, które w silnikach benzynowych nazywa się TSI, a w wysokoprężnych – TDI. A dzięki zastosowanej BlueMotion Technology z odzyskiwaniem energii hamowania i systemem Start-Stop zaoszczędzisz dodatkowo paliwo bez konieczności rezygnacji z dynamiki. W silnikach wysokoprężnych Tiguana zastosowano tak zwany Twindosing: połączenie dwóch katalizatorów SCR pozwoliło  dodatkowo zmniejszyć emisje.

Nigdy nie trać kontaktu z podłożem. Napęd na wszystkie koła 4MOTION.

Na przykład elektroniczna funkcja wyboru profilu jazdy 4MOTION Active Control pozwoli Ci w pełni cieszyć się zaletami stałego napędu na wszystkie koła.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie