Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Bezkompromisowy każdego dnia.

Nowy Taigo. Dla wszystkich, którzy wyznaczają trendy i inicjują zmiany, pokazując nie tylko styl, lecz również swój charakter. Dla wszystkich, którzy odnajdują niezwykłość w codzienności.

Volkswagen Taigo. Nowy SUV coupe. Ma charakter.

Poruszaj się po drodze w wyjątkowym stylu i poczuj przyjemność z jazdy, dzięki najnowszym technologiom.
Nowy Taigo ma charyzmę, którą widać zarówno na zewnątrz jak i w środku.

Olśniewają, pewnością siebie

Reflektory LED-Matrix Twojego Taigo mogą włączać lub wyłączać poszczególne segmenty LED, by nie oślepiać kierowców jadących przed Tobą lub nadjeżdżających z przeciwka. Możesz zatem jeździć z włączonymi na stałe światłami drogowymi, nie oślepiając innych uczestników ruchu, podczas gdy pozostała część drogi i pobocza będzie jasno oświetlona*.

* W granicach możliwości systemu.

R-Line

Ekscytująco sportowy

Dla wszystkich, którzy cenią sportowy charakter, nowy Taigo w wersji R-Line oferuje wysokiej jakości wyposażenie stylistyczne i poprawiające komfort oraz rozwiązania techniczne, dzięki którym Taigo staje się bardziej atrakcyjny nie tylko z zewnątrz, lecz również we wnętrzu

Lubisz kontrasty?

Nowy Taigo łączy kompaktowe wymiary i doskonały design. Sam możesz zdecydować, jak ostatecznie będzie wyglądało to połączenie. Co powiesz na przykład na czarny dach i pasujące do niego czarne obudowy lusterek zewnętrznych? Pakiet Design1, obejmujący także przyciemnione szyby boczne i tylną szybę, jest dostępny na życzenie dla linii wyposażenia Style.

1. Element wyposażenia opcjonalnego

Wprowadza kolory do codzienności

Żyj kolorowo. Pakiet stylistyczny Visual Green1 wprowadza świeżość do nowego Taigo. Wnętrze utrzymane jest w  kolorze szarym i zdobią je aplikacje dekoracyjne oraz tapicerka siedzeń Visual Green ozdobiona dopasowanym kolorystycznie, zielonym szwem.

1. Element wyposażenia opcjonalnego.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie