Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Nowy Tiguan Special Edition Zyskujesz 21 580 zł!

Nowy Tiguan Special Edition odkrywa wyjątkowy standard w świecie SUV.

Wersja ta kusi wyjątkowym zestawem elementów estetycznych, a zaawansowane systemy ułatwiające codzienną eksploatację pozwolą na wygodne prowadzenie auta.

Skontaktuj się z  nami już teraz i umów się na jazdę próbną. Ruszaj po supermocne okazje!

 

Nowy Tiguan
Zostaw swój numer. Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Chcesz skorzystać z supermocnych okazji?

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.
Tiguana Special Edition

Niezwykły na zewnątrz

Tiguan pokazuje, co znaczy określać się ciągle na nowo. Progresywny design i wyrazista sylwetka ze zdradzającymi siłę proporcjami, dynamicznym przodem nadwozia,  precyzyjnie poprowadzonymi liniami i wyraźnie zaznaczoną linią „barków” jednoznacznie wskazują na jego mocne strony: innowacyjność, niepowtarzalność i bezkompromisową funkcjonalność

Reflektory HD LED Matrix

Nawet gdy Nowy Tiguan nie jest w ruchu, innowacyjne reflektory HD LED Matrix z ponad 19 tysiącami pojedynczo sterowanych diod zachwycają powitalną i pożegnalną projekcją świateł przed rozpoczęciem i po zakończeniu każdej jazdy. Jego sygnaturę świetlną uzupełniają listwy diodowe na osłonie chłodnicy i z tyłu nadwozia, dynamiczne kierunkowskazy oraz grafika wyświetlana na podłożu przez diody w lusterkach bocznych, a także podświetlane klamki w drzwiach.

Wsiądź i pozostaw codzienność za sobą

Nowy Tiguan to auto na zupełnie nowym poziomie. I to nie tylko ze względu na wysokiej jakości wnętrze, lecz również dzięki konsoli środkowej z nowymi funkcjami, opcjonalnemu systemowi nawigacji Discover Pro Max z wyświetlaczem Infotainment o przekątnej 38,1 cm (15”), uchwytowi na tablet w środkowym podłokietniku w tylnej części kabiny oraz oświetleniu Ambiente (na życzenie w 30 kolorach) i podświetlanym aplikacjom dekoracyjnym na tablicy rozdzielczej i w przednich drzwiach. Nowy Tiguan to po prostu udane połączenie nowoczesności i komfortu.

DCC Pro

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie