Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Ciekawe informacje o T-Crossie

Zachwyca stylistyką crossovera, szeroką możliwością personalizacji i nowoczesnymi rozwiązaniami. Sprawdź, ile twarzy ma T-Cross.

Więcej miejsca. Więcej możliwości. Więcej przyjemności.

Dzięki podwyższonej pozycji siedzącej wnętrze T-Crossa daje poczucie wolności. Znajdzie się tu dość miejsca dla każdego pasażera i jego bagażu. Teraz spontaniczne wypady mogą być rzeczywiście spontaniczne. Przesuwna i składana tylna kanapa pozwala powiększyć bagażnik z 455 litrów nawet do 1281 litrów. Całość uzupełnia wiele praktycznych schowków i kieszeni, uchwyty na kubki oraz wnęka na telefon komórkowy w konsoli środkowej.

Najważniejszy jest komfort i elastyczność 

T-Cross dba by przebywanie na jego pokładzie było przyjemnością. Oferuje wiele rozwiązań podnoszących komfort, a zaliczyć do takich można składane oparcie przedniego prawego fotela (od linii wyposażenia Life), które pozwala na przewiezienie długich przedmiotów. Wysoka pozycja siedząca, jak i dobra widoczność z wnętrza są gwarancją komfortowej i ciekawej podróży. Opcjonalne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa zapobiega bólom pleców także podczas długich tras.

Składanie do przodu, składanie do tyłu… Wszystko dobrze się składa.

Wnętrze jest przestronne i pozwala poczuć się jak w samochodzie większym niż T-Cross jest w rzeczywistości. Układ siedzeń można dostosowywać do chwilowych potrzeb. Jest tak dzięki temu, że kanapę da się przesuwać w zakresie 14 cm zwiększając miejsce na nogi pasażerów, albo powiększając bagażnik. Oparcie kanapy dzielone w stosunku 40:60 można złożyć całkowicie, lub tylko jedną jego część. Składa się także oparcie fotela pasażera siedzącego z przodu, co w połączeniu ze składanym oparciem kanapy pozwala na przewiezienie bardzo długich przedmiotów.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie