Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy AUTO-GAZDA zatrudnimy osoby na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Szukamy pasjonatów motoryzacji, którzy potrafią wyczuć potrzeby Klienta i znaleźć dla niego idealny samochód. Idealny kandydat na to stanowisko to osoba lubiąca sprzedaż i zorientowana na rezultaty. Rzetelna w obsłudze obecnych partnerów biznesowych, wytrwała w poszukiwaniu nowych. Umiejąca budować trwałe relacje z Klientami. A przed wszystkim jest to osoba, która lubi nowe wyzwania, ciągle podnosi poprzeczkę i dąży do osiągnięcia postawionego sobie celu.

Do Twoich obowiązków będą należy następujące zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów zgodnie z polityką i planami firmy
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • sprzedaż samochodów nowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą

Poszukujemy kandydatów o takim profilu kompetencyjnym:

  • wykształcenie min. średnie
  • ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadań
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność w zakresie komunikacji oraz budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
  • umiejętność przygotowywania ofert, prowadzenia prezentacji oraz negocjacji handlowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych i używanych

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne
  • specjalistyczne szkolenia u importerów
  • stałą stabilną pracę
  • motywacyjny, konkurencyjny system wynagrodzeń

Auto-Gazda Group to ceniona polska marka, której wieloletnia tradycja motoryzacyjna i konsekwencja w dążeniu do założonych celów - pozwalają na osiąganie najlepszych z możliwych efektów, jakim jest stabilność w rozwoju firmy. Auto-Gazda to 8 punktów autoryzowanych salonów i serwisów marek Citroën, DS, Mazda i Škoda, Volkswagen a także Seat na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie na adres praca@auto-gazda.pl CV ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania z tytułem: HANDLOWIEC

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.