Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

WYJĄTKOWA, ELEKTRYCZNA, DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Teraz Mazda MX-30 już za 717 zł netto/miesięcznie.

Mazda MX-30 została stworzony z myślą o codziennych potrzebach aktywnych kierowców i ich rodzin. Nowoczesny projekt nadwozia podkreślają drzwi freestyle i przestronne wnętrze. SUV Mazdy dostępny jest w dwóch wersjach: z silnikiem elektrycznym e-Skyactiv, lub jako hybryda plug-in wyposażona w silnik elektryczny i spalinowy.

Zapytaj o ofertę
Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.
Mazda-MX-30

JEDYNA TAKA HYBRYDA PLUG-IN

Mazda MX-30 R-EV jest jedyną w swoim rodzaju hybrydą typu plug-in. Łączy w sobie zalety silnika elektrycznego z rotorowym silnikiem spalinowym Wankla, pełniącym role generatora prądu. Ciesz się bezemisyjną jazdą bez obawy o zasięg nawet podczas długich podróży.

NOWE WIELOBARWNE WARIANTY KOLORYSTYCZNE NADWOZIA

Mazda MX-30 2023 jest teraz dostępna w czterech zestawieniach kolorystycznych, obejmujących również nowe bazowe kolory nadwozia Zircon Sand i Jet Black.

NOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZA

Oprócz wariantów wykończenia wnętrza Pure White i Vintage Brown, nowa czarna opcja Urban Expression podkreśla stylistyczną wyrazistość wnętrza, wzorniczą swobodę, a zarazem witalność i aktywność.

MAZDA MX-30 TERAZ DOSTĘPNA W AKCJI SPECJALNEJ EKODOPŁATA MAZDY

Ruszył program rządowego wsparcia „Mój Elektryk”, w ramach którego osoby prywatne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z dopłat nawet do 27 000 zł brutto na zakup samochodu elektrycznego.

MAZDA MX-30 DOSTĘPNA OD RĘKI W ATRAKCYJNYCH CENACH

 

 

Poznaj elektryczną i hybrydową Mazdę MX-30 i wiele innych modeli Mazdy dostępnych od ręki w atrakcyjnych cenach.

NOWE OBLICZE STYLISTYKI KODO

PIĘKNO RĘKODZIEŁA

Nasze podejście do projektowania w stylistyce KODO zaczyna sie od ludzi. Z myślą o Twoich potrzebach powstała odświeżona Mazda MX-30: czyste linie i minimalistyczne zaogkrąglenia nadały jej nowoczesnego stylu, który zapewni Tobie i Twoim pasażerom komfort podróżowania. A wyjątkowe drzwi freestyle przyciągną spojrzenia wszystkich.

DUCH MAZDY. ELEKTRYCZNY NAPĘD.

INTUICYJNE PROWADZENIE

Lekki akumulator Nowej Mazdy MX-30 został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu Twoich codziennych potrzeb komunikacyjnych, bez zbędnego obciążania środowiska. Zawsze, kiedy zapragniesz zasiąść za kierownicą, możesz oczekiwać intuicyjnego i pewnego prowadzenia podczas pobudzającej zmysły i poprawiającej nastrój jazdy.

KOMFORT W DRODZE

POCZUJESZ SIĘ JAK W DOMU

Wnętrze Nowej Mazdy MX-30 to doskonałe miejsce na spędzane wspólnie chwile. Wszystko jedno, czy podróżujesz sam, czy z pasażerami, przestronne wnętrze wykończone materiałami wysokiej jakości, umożliwi Ci skupienie się na tym, co naprawdę ważne.

MAZDA MX-30 Z 5 GWIAZDKAMI W TESTACH EURO NCAP

W pełni elektryczna Mazda MX-30 otrzymała maksymalną liczbę pięciu gwiazdek w najnowszej serii testów zderzeniowych Euro NCAP, z wynikami 91% i 87% odpowiednio w kategoriach Bezpieczeństwo Dorosłych Pasażerów i Bezpieczeństwo Dzieci. Rezultat 91% to najlepszy dotychczas zarejestrowany wynik w zakresie Ochrony Dorosłych Pasażerów wśród wszystkich pojazdów testowanych w najnowszej serii badań Euro NCAP 2020.

8-LETNIA GWARANCJA NA AKUMULATOR NAPĘDOWY

Mazda MX-30 z napędem elektrycznym zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy oraz długoletnią niezawodność. Dzięki gwarancji na 8 lat lub do 160 000 km przebiegu, obejmującej akumulator, możesz mieć pewność, że Twoja Mazda będzie towarzyszyć ci niezawodnie przez najbliższe lata.

PRECYZYJNE PROWADZENIE

Odświeżoną Mazdę MX-30 przepełnia duch Jinba-Ittai. Ulepszony system G-Vectoring Control Plus zapewnia precyzyjne i dające poczucie pełnej kontroli prowadzenie, a niemal idealny rozkład masy (około 50/50) gwarantuje stabilność i pewne zachowanie na drodze.

SPRAWDŹ CENNIK

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie