Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

CRAFTED IN JAPAN

Nowa Mazda CX-60, stworzona w Japonii przez mistrzów wzornictwa, reprezentuje wszystko to, co wpisaliśmy w nasze DNA w ciągu ostatnich 100 lat. Potężna sylwetka skrywa układ napędowy przenoszący moc na wszystkie koła, a także gamę innowacyjnych systemów, zorientowanych na kierowcę. Poznaj bliżej wyrafinowaną elegancję, która ma korzenie w naszych japońskich tradycjach.

ZALETY HYBRYDY TYPU PLUG-IN

Nowa Mazda CX-60 to pierwszy samochód typu Plug-in Hybrid w gamie modeli Mazdy. Zapewnia imponujące osiągi, zasięg dopasowany do Twoich potrzeb i niskie zużycie paliwa. Poza poczuciem satysfakcji, jaką przynosi korzystanie z samochodu o mniejszym wpływie na środowisko.

NOWY, MOCNY DIESEL

Sześciocylindrowy silnik wysokoprężny e-SKYACTIV D o pojemności 3,3 litra, to jednostka napędowa gwarantująca idealną równowagę przy minimalnym poziomie wibracji, a także niski poziom emisji spalin. Zapewnia doskonałe zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy, nawet przy dużych prędkościach.

TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ

Mazda CX-60 została zaprojektowana tak, aby dawać poczucie jedności kierowcy z samochodem. System personalizacji pozycji za kierownicą z systemem rozpoznawania twarzy i funkcją pamięci ustawień, identyfikuje użytkowników i automatycznie ustawia optymalną pozycję za kierownicą.

Mi-Drive (Mazda Intelligent Drive Select), to system, który daje kierowcy możliwość przełączania pomiędzy pięcioma trybami jazdy: Normal, Sport, Off-road, Holowanie i Elektryczny EV. Nasz nowy SUV Mazda CX-60 sprawdzi się w mieście, na autostradzie i na nieutwardzonych drogach.

PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA MAZDY

W Maździe Jinba Ittai oznacza poczucie jedności między samochodem a kierowcą. Kierującemu towarzyszy wrażenie komfortu, a wszystko co go otacza odczuwa niemal jak uzupełnienie własnego ciała. To wyjątkowe uczucie, które jest jednocześnie intuicyjne i inspirujące. Nowa Mazda CX-60 nadaje Jinba Ittai nowy, pełniejszy wymiar.

FINANSOWANIE W LEASINGU MAZDA PREMIUM GO

OD 2052 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Chcesz poznać więcej możliwości finansowania? Doradca w salonie przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przybliży Cię o krok do posiadania naszego najmocniejszego SUV-a.
Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie