Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

GOTOWA NA KAŻDĄ DROGĘ, KTÓRĄ WYBIERZESZ

Połączenie czystego piękna – linii nadwozia i wnętrza, przestrzeni dla całej rodziny, doskonałej dynamiki jazdy i najnowszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa. Dokądkolwiek poprowadzi Cię życie, Mazda CX-5 2022 będzie Twoim kompanem. Zaprojektowana tak, by inspirować i ekscytować – zarówno pasażerów, jak i przechodniów.

ZAPROJEKTOWANA, BY ROBIĆ WRAŻENIE

Odnowiony język stylistyczny KODO od pierwszego spojrzenia zachęca kierowcę do jazdy. Każdy szczegół podkreśla wrażenie mocy i wyszukanego stylu – zapraszając Cię za kierownicę.

KOMFORT, JAKIEGO POTRZEBUJESZ

Zapraszamy do krainy absolutnego relaksu. Wyciszona kabina pozwala wyeliminować hałas uliczny, a wzornictwo kolorystyczne i wysoki poziom japońskiego kunsztu sprzyjają atmosferze spokoju.

PRAWDZIWA RADOŚĆ Z PROWADZENIA

Ciesz się jazdą bez kompromisów. Systemy i-ACTIVSENSE sprawiają, że każdy wyjazd staje się świetną przygodą, a dopracowane właściwości jezdne i stabilność zwiększają przyjemność prowadzenia samochodu w różnych warunkach.

ZNAJDŹ WERSJĘ CX-5 STWORZONĄ SPECJALNIE DLA CIEBIE

Mazda CX-5 2022, dostępna w różnych wersjach wyposażenia, oferuje wiele rozwiązań, które spełnią oczekiwania kierowców i ich rodzin.

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ RODZINY

Mazda CX-5 2022 oferuje najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa czynnego, od zaawansowanego systemu wspomagania hamowania (SCBS) po nadzwyczaj precyzyjny adaptacyjny tempomat (MRCC). Sześć poduszek powietrznych i wzmocniona karoseria Skyactiv-Body mają za zadanie pochłaniać i rozpraszać energię podczas kolizji. Mazda CX-5 to najwyższa nota 5 gwiazdek w testach NCAP.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie