Nowa Mazda3

 

JAKOŚĆ I WYRAFINOW­ANIE W KAŻDYM DE­TALU

 

Mazda3 Sedan wyróżnia się elegancją i klasą. Dzięki filozofii projektowej Kodo i zaawansowanym technologiom Skyactiv udało nam

się stworzyć oszczędną stylistycznie, a przy tym urzekająco piękną linię nadwozia. 

 

 

NOWY SILNIK o MOCY 150 KM

Mazda3 dostępna jest teraz z nowa jednostką napędową 2.0 Skyactiv-G 150 KM, która sparowana może być z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Każda wersja Mazdy 3 wyposażona została w układ hybrydowy Mazda M Hybrid.

 

ZAPRO­JEK­TOW­ANA DLA TWO­JEJ WY­GODY

Od zaprojektowanych od nowa foteli po pochłaniającą wibracje konstrukcję podwozia. Mazdę 3 w każdym szczególe projektowaliśmy tak, abyś poczuł się w niej doskonale. Zajmij miejsce i poczuj przyjemność z prowadzenia.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ.

1 W finansowaniu Mazda SkyPremium Lease. Przykładowa kalkulacja leasingu dla przedsiębiorców oferowanego przez Santander Consumer Multirent Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu: cena zakupu 77154,47 zł netto, opłata wstępna 30%, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy. Produkt Mazda SkyPremium Lease: deklarowany przebieg kilometrów 15 tys rocznie, produkt zawiera pakiet usług serwisowych. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Doradcy

2 Rata 1% netto od wartości brutto samochodu w finansowaniu Mazda SkyPremium Lease. Przykładowa kalkulacja leasingu dla przedsiębiorców oferowanego przez Santander Consumer Multirent Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu: cena zakupu 91788,62 zł netto, opłata wstępna 13,66%, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, deklarowany przebieg kilometrów 15 tys. rocznie. Produkt zawiera pakiet usług serwisowych. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Doradcy.