Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE FORMY I FUNKCJONALNOŚ­CI

Przepiękna stylistyka Kodo zwraca uwagę każdą krzywizną, a ekscytujące osiągi wywołują uśmiech kierowcy na każdym zakręcie. Japońscy mistrzowie rzemiosła tworzą ręcznie z najlepszych materiałów piękne wnętrza, dające pasażerom poczucie dojrzałej elegancji oraz dostatecznie przestronne i funkcjonalne, aby komfortowo przewieźć na wakacje całą rodzinę i niezbędne bagaże.

BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE CARPLAY

Łatwa komunikacja z systemem samochodu pozwala na korzystanie podczas jazdy z aplikacji i zasobów muzyki, zgromadzonych w smartfonie.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Wygląd zewnętrzny, jak i wnętrze prezentują się luksusowo, a każdy kształt emanuje dobrym smakiem i niepowtarzalnym charakterem, wszystko to bez poświęcania funkcjonalności typowej dla wersji Sport Kombi.

PEŁNE ZAUFANIE DO SAMOCHODU

Mazda6 jest wyposażona w nasze najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i-Activsense, zapewniające wszechstronną ochronę kierowcy i pasażerów

WYJĄTKOWE KOLORY

Łagodne linie Mazdy6 Kombi ożywają dzięki gamie wyrazistych i stylowych lakierów nadwozia, a wśród nich nowej szarości Polymetal Gray. Korzystanie z opracowanej przez Mazdę technologii lakierowania TAKUMI-NURI pozwoliło uzyskać dla każdego lakieru efekt przypominający samochody malowane ręcznie przez rzemieślników. Odkryj więcej dzięki naszemu konfiguratorowi.
Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie