Wyprzedaż 2020

Z Volkswagenem zawsze dostajesz więcej

Wybierz model z rabatem i dodatkowym bonusem na wyposażenie w ofercie limitowanej

rabaty volkswagen auto gazda.jpg

Bezkompromisowy Nowy TiguanTIGUAN RABAT.jpg

 

Taki właśnie powinien być SUV. Innowacyjny, przestronny i ponadczasowy. Po prostu bezkompromisowy. Napęd na cztery koła 4MOTION czy rozbudowana lista rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo, świadczą o sile najpopularniejszego SVa w ofercie Volkswagena.

Teraz przy zakupie Nowego Tiguana poza rabatem wynoszącym 15 000 złotych, otrzymasz dodatkowy bonus (6 800 złotych) na wyposażenie dodatkowe, który pozwoli Tobie cieszyć się zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu komfortu i bezpieczeństwa.

 

 

 

Zadziorny T-Roctroc.jpg

 

Charakterny SUV swoją zadziorność podkreśla m.in. świetną dynamiką i właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę. Krewki T-Roc przypadnie do gustu pewnym swoich umiejętności.

Zakup wymarzonego T-Roca jeszcze nigdy nie był taką okazją: poza rabatem wynoszącym 16 000 złotych, przy zakupie samochodu otrzymasz bonus (5 500 złotych) na wyposażenie dodatkowe, które pozwoli Tobie wzbogacić T-Roca np. o atrakcyjne rozwiązania technologiczne.

 

 

 

 

Bez nazwy-2.jpg

Rodzinny Touran

 

Praktyczny i oferujący komfortową podróż dla nawet siedmiu osób. Wybierając Tourana zyskujesz pewność, że żadna rodzinna wyprawa nie będzie stanowić większego wyzwania. Jego przestronne wnętrze pozwala zapomnieć, że siedzisz w aucie, a nie we własnych czterech ścianach.

Obecnie przy zakupie Tourana możesz liczyć na rabat wynoszący aż 12 000 złotych i dodatkowy bonus (4 500 zł) na wyposażenie samochodu: dzięki temu uwypuklisz wszystkie zalety Twojego samochodu i sprawisz, że znajdziesz w nim komfortowe rozwiązania zgodne z Twoimi preferencjami.

 

 

 

 

Bez nazwy-2.jpg

Rewolucyjny Nowy Golf

 

Ta sama, legendarna nazwa. Nowe, rewolucyjne technologie. Wybierając Nowego Golfa, sięgasz po model skupiający w sobie wszystkie mocne strony kompaktów, oferujący jednak znacznie więcej od konkurentów ze swojego segmentu. Auto z duszą swoich poprzedników, lecz z rozwiązaniami rodem z Touarega czy Arteona.

Teraz wybierając Golfa, poza rabatem wynoszącym 6 000 złotych otrzymasz dodatkowy bonus (4 500 złotych) na wyposażenie samochodu w preferowane przez Ciebie rozwiązania, które sprawią że samochód będzie jeszcze bardziej dopasowany do Twoich oczekiwań.

 

 

 

 

Przebojowy T-CrossBez nazwy-2.jpg

 

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana.

Decydując się na T-Crossa, poza rabatem wynoszącym 4 000 złotych otrzymasz dodatkowy bonus (4 500 złotych) na wyposażenie samochodu w preferowane przez Ciebie rozwiązania, które sprawią że Twój zwinny crossover Volkswagena będzie jeszcze bardziej spersonalizowany.

 

 

 

Porozmawiajmy o Twoim nowym Volkswagenie!

Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania, dopasujemy finansowanie i zaprosimy Cię na jazdę próbną.

 

WYPRZEDAŻ