Wyprzedaż 2020

Wyprzedaż rocznika 2020

Skorzystaj z bezprecedensowej oferty wyprzedażowej, przesiądź się do nowego Volkswagena i przekonaj się, ile ekscytujących wrażeń oferują naszpikowane nowymi technologiami nasze modele!

Wybierz swój model i poczuj się nieziemsko.

rabaty VW  AUTO GAZDA.jpg

Wyprzedaż 2020arteon.jpg

Nowy Arteon z rabatem 22 000 zł

Arteon jest awangardowy i wyrazisty – z jednej strony samochód wygląda jak elegancka limuzyna, z drugiej jak dynamiczne auto sportowe. To samochód dla ludzi ceniących sobie ponadprzeciętny komfort, zaawansowane technologie i moc – Arteona można wyposażyć w silnik, który generuje aż 280 KM mocy. Teraz Nowy Arteon jest dostępny z rabatem wynoszącym 22 000 złotych, co sprawia że zakup Twojego wymarzonego samochodu jeszcze nigdy nie był równie korzystny.

button.jpg

TIGUAN.jpgWyprzedaż 2020

Ekscytujący Nowy Tiguan z rabatem 15 000 zł

Bardziej komfortowy i lepiej skomunikowany niż kiedykolwiek - nowy Tiguan to gwarancja, że każda podróż będzie dla Ciebie świetnym przeżyciem. Ten ekscytujący model skupia w sobie wszystkie zalety SUVów, w swojej najnowszej odsłonie zachwycając innowacyjnymi technologiami (pozwalającymi m.in. na półautomatyczną jazdę) i szerokim wyborem jednostek napędowych. Teraz Nowy Tiguan jest dostępny z rabatem wynoszącym 15 000 złotych, co sprawia że zakup Twojego wymarzonego samochodu jeszcze nigdy nie był równie korzystny.

button.jpg

Wyprzedaż 2020T ROC.jpg

Zadziorny T-Roc z rabatem 16 000 zł

Charakterny SUV swoją zadziorność podkreśla m.in. świetną dynamiką i właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę.
Krewki T-Roc przypadnie do gustu pewnym swoich umiejętności.
Teraz T-Roc jest dostępny z rabatem wynoszącym 16 000 złotych,
co sprawia że zakup Twojego wymarzonego samochodu jeszcze nigdy nie był równie korzystny.

button.jpg

Wyprzedaż 2020golf.jpg

Rewolucyjny Golf z rabatem 9 000 zł

Ta sama, legendarna nazwa. Nowe, rewolucyjne technologie. Wybierając Golfa, sięgasz po model skupiający w sobie wszystkie mocne strony kompaktów, oferujący jednak znacznie więcej od konkurentów ze swojego segmentu. Auto z duszą swoich poprzedników, lecz z rozwiązaniami rodem z Touarega czy Arteona. Teraz Golf jest dostępny z rabatem wynoszącym 9 000 złotych, co sprawia że zakup Twojego wymarzonego samochodu jeszcze nigdy nie był równie korzystny.

button.jpg

Wyprzedaż 2020t cross 1.jpg

Przebojowy T-Cross z rabatem 7 000 zł

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana. Teraz T-Cross jest dostępny z rabatem wynoszącym 7 000 złotych, co sprawia że zakup Twojego wymarzonego samochodu jeszcze nigdy nie był równie korzystny.

button.jpg

WYPRZEDAŻ