Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Nowe oblicze klasy biznes 

 

Nowy Passat

Od 1 465 PLN netto/mc

w leasingu „Jak Abonament” z 10% opłatą wstępną

Passat Volkswagen

Będziesz u celu jeszcze zanim ruszysz

Wsiądź, zapnij pasy i nie zapomnij ruszyć. W nowym Passacie nie tylko opcjonalne siedzenia ergoActive z funkcją masażu mogą sprawić, że nie będziesz czuł potrzeby, aby cokolwiek zmieniać. Zachwycająca, elegancka stylistyka, przestronność i innowacyjne technologie wyznaczają nowe standardy. Dopracowane detale, takie jak ozdobne szwy, nadają kokpitowi luksusowy charakter. Dodatkowe schowki i półki, na przykład większy schowek Jumbobox na konsoli środkowej, pozwalają wygodnie schować wszystko, co dla Ciebie ważne w podróży.

Tłumi wszystko, oprócz uczuć

Innowacyjne rozwiązania są czasem niewidoczne, a jednak robią różnicę. Na przykład dostępna na życzenie adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC Pro z dynamicznym układem kierowniczym. Regulowane elektronicznie amortyzatory z systemem 2-zaworowym w ułamkach sekundy dostosowują się do sytuacji i rodzaju nawierzchni. W połączeniu z długim rozstawem osi gwarantują jeszcze większy komfort i przyjemność jazdy nowym Passatem. A jeżeli komuś to nie wystarczy, może jeszcze precyzyjniej dopasować Volkswagena do swoich potrzeb, wybierając tryb Comfort, Sport lub Individual. 

Będziesz błyszczał, ale nie oślepiał

Dostępne na życzenie, innowacyjne światła IQ.Light przyciągają uwagę już przy pierwszym spojrzeniu. Technologia matrycowa reflektorów umożliwia jazdę z włączonymi na stałe światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu.⁠ Między reflektorami a znaczkiem VW rozciąga się elegancka listwa świetlna. Do opcjonalnego pakietu należą również tylne światła LED 3D z animowanymi światłami stopu i dynamicznymi kierunkowskazami, które płynnym ruchem światła wskazują kierunek skrętu.

Poznaj R-Line

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie