Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Kiedy samochód staje się miejscem spotkań

Multivan to pojazd-orkiestra, który z łatwością spełni wymagania każdej rodziny. Nadwozie i wnętrze w całkiem nowej koncepcji – choć cały czas nie dają zapomnieć o DNA ukochanego przez wielu użytkowników kultowego modelu T1 Bulli. Wielofunkcyjny, pomocny w codziennych zadaniach i wysokiej klasy tak jak zawsze – następna generacja oferuje jeszcze więcej funkcji cyfrowych, innowacyjnych usług w trybie online realizowanych na wysokim poziomie oraz inteligentne systemy asystentów. Multivan wyznacza również nowe standardy, jeśli chodzi o komfort jazdy i stylistykę – i oferuje w tej kwestii o wiele więcej niż można było do tej pory dostać w pojazdach wyższej klasy. Wszystko to sprawia, że auto staje się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny.

MULTIVAN

Czas zakochać się na nowo

Pod względem wizualnym Multivan nawiązuje wyrazistym i ponadczasowym kształtem do swoich poprzedników – jednak interpretuje klasyczną stylistykę na nowo. Z przodu dominują dwa reflektory IQ.Light – LED-Matrix1 oraz podświetlona listwa chromowana2. Prawdziwym hitem dostępnym na życzenie jest dwukolorowy lakier oraz opcjonalne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich3 – po raz pierwszy w przypadku kultowego modelu T1 Bulli. Kolejna nowość: Oświetlenie ambientalne w 30 kolorach4. Wnętrze pojazdu w całkowicie nowej odsłonie.

eHybrid18Wszystko, co najlepsze z dwóch światów

Multivan ma tyle wariantów napędowych jak nigdy dotąd. Jest dostępny m.in. w opcji Plug-in-Hybrid18. Pozwala ona – pod warunkiem że akumulator jest odpowiednio naładowany – pokonać do 48 km19 w trybie czysto elektrycznym, bez emisji COniekorzystnie oddziałującego na lokalne środowisko, oraz bezgłośnie, dając komfort sobie i innym. Jeśli jesteś w dłuższej drodze, załącza się do tego automatycznie wydajny silnik spalinowy, z przyśpieszeniem od 0 do  100km/h w tylko 11,6 sekund.

Aby zapewnić możliwie zrównoważone ograniczenie śladu węglowego, masz do dyspozycji usługi związane z e-mobilnością We Connect Plus20 21. Dzięki nim widzisz informacje o poziomie naładowania akumulatora i w odpowiednim czasie masz możliwość doładowania prądu z odnawialnych źródeł. Rozładowana bateria może również zostać naładowana podczas jazdy z wykorzystaniem silnika spalinowego dzięki użyciu trybu ładowania.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie