Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ID. Buzz Cargo: nowy wymiar mobilności dla firm

Napęd elektryczny, odpowiednia pojemność transportowa i daleki zasięg – wszystko to znajdziesz w nowym ID. Buzz Cargo. Dzięki nowoczesnym sieciom, cyfrowym systemom i licznym innym inteligentnym funkcjom samochód ten oferuje jeszcze więcej możliwości. Innowacyjny pojazd ID. Buzz Cargo otwiera nowy rozdział mobilności dla firm. Wzorowany wizualnie na pierwszym modelu tzw. „Bulli” jest pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem transportowym marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Połączenie tych dwóch cech zaowocowało powstaniem wydajnego i ekologicznego samochodu dostawczego potrafiącego sprostać niemal wszystkim wyzwaniom napotykanym na co dzień w transporcie.

Innowacyjnie zaprojektowana przestrzeń ładunkowa sprawia,
że ID. Buzz Cargo jest wyjątkowo pojemny

Nowy ID. Buzz Cargo łączy w sobie dużą pojemność akumulatora z niezwykłą zwrotnością: Niewielka średnica zawracania 11,09 m przydaje się zwłaszcza w ciasnych uliczkach miejskich. Dzięki swej nowoczesnej stylistyce przestrzeni ładunkowej nowy ID. Buzz Cargo imponuje dużą ilością miejsca, która pozwala na załadowanie do środka w poprzek dwóch w pełni załadowanych europalet. Gdyby chcieć to wyrazić w liczbach, to przestrzeń ładunkowa wynosiłaby nawet 3,9 metrów sześciennych6.

Bardziej zrównoważony rozwój w nowoczesnej mobilności dla firm

Nowy, w pełni elektryczny samochód ID. Buzz Cargo oferuje nowoczesną mobilność potrzebną do prowadzenia działalności gospodarczej – nawet w przypadku koniecznych dłuższych podróży. Tym dostarczonym z neutralnym bilansem CO27 samochodem ID. Buzz Cargo pokonasz nawet 424 km4 bez konieczności ładowania akumulatora. A w przyszłości dzięki technologii Plug & Charge8 wystarczy, że podłączysz przewód do ładowania i akumulator zostanie naładowany. Ponadto napęd elektryczny w modelu ID. Buzz Cargo umożliwi ci wjazd do zielonych stref w środku miasta, do których ograniczony wjazd mogą mieć samochody z silnikiem spalinowym. Tak więc dzięki nowemu ID. Buzz Cargo będziesz jeszcze bardziej mobilny i elastyczny.

Technika przyszłości dostępna już dziś w ID. Buzz Cargo

Nowy ID. Buzz Cargo wspiera Cię na co dzień za pomocą szeregu cyfrowych funkcji na miarę technologii przyszłości. Wyposażenie opcjonalne obejmuje ponad 30 różnych systemów wspomagania i lepszą widoczność na drodze dzięki reflektorom LED Matrix. Nowy ID. Buzz Cargo zapewnia wysoki komfort i jakość. Jednocześnie dzięki zintegrowanej karcie SIM zawsze masz połączenie z internetem. W ten sposób jednym naciśnięciem przycisku możesz wygodnie zaktualizować cyfrowe funkcje dostępne w ID. Buzz Cargo dzięki aktualizacjom OTA („Over-the-Air“)9 za pośrednictwem We Connect10.

ID. Buzz Cargo: elektromobilność dla firm w czystej formie

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie