Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Każda droga jest celem

Nowy Amarok to wszechstronność na czterech kołach – stworzony dla ludzi, dla których samochód musi potrafić coś więcej niż tylko dojechać z punktu A bo B. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne bez problemów podoła stawianym mu wyzwaniom, gdyż niezależnie od pogody ten tytan pracy poradzi sobie w prawie każdym terenie. Jego nowa, niepowtarzalna stylistyka sprawia, że przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi. Poznaj nowego Volkswagena Amaroka – udane połączenie samochodu dostawczego i auta klasy Premium.

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech  wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Tryby jazdy i systemy wspomagające

Więcej trybów jazdy oznacza więcej możliwości. Skonfigurowane wstępnie tryby jazdy nowego Amaroka wspierają kierowcę wielostopniowo podczas jazdy w terenie oraz w różnych warunkach pogodowych i na różnych nawierzchniach. O dodatkowy komfort jazdy dba ponad 25 systemów wspomagających dostępnych na życzenie, z czego ponad 20 jest całkowitą nowością w Amaroku, na przykład Park Assist Plus6. Bo choć w terenie rzadko zdarzają się kłopoty z miejscem parkingowym, w mieście może być czasem trudno zaparkować, i wtedy dobrze mieć asystenta parkowania, który znajdzie wystarczająco duże miejsce parkingowe i wykona samodzielnie manewr7, a kierowca będzie tylko obserwował proces i ewentualnie interweniował.

Tak wygląda wszechstronność

Transport ładunku, holowanie przyczepy lub pokonywanie bezdroży, w mieście, za miastem lub w terenie, wersja Style lub Amarok Aventura – nowy Amarok jest kwintesencją wszechstronności. Przy tym jest większy niż jego poprzednik, a dzięki licznym przemyślanym rozwiązaniom jeszcze lepiej stawi czoła nawet poważnym wyzwaniom. Na przykład może holować przyczepę o masie 3,5 tony. A w przestrzeni ładunkowej między nadkolami zmieści się w poprzek europaleta, którą można zamocować do stabilnych zaczepów.

Oto Amarok. Nowy pickup Volkswagena.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie