Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ID. Buzz jest gotowy do zdefiniowania na nowo przyszłego oblicza mobilności.

Czas na nową generację mobilności: oto innowacyjny ID. Buzz. To pierwsza koncepcja całkowicie elektrycznego busa od Volkswagena – multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób. W pełni elektryczny ID. Buzz pomieści rodzinę i znajomych, pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności – nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. Zapraszamy do zapoznania się z wizjonerskim designem ID. Buzz, w którym kompaktowe gabaryty łączą się z przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Poznaj nową koncepcję przestrzeni wewnętrznej, gdzie został wykorzystany duży procent materiałów pochodzących z recyklingu. Pojazd posiada także imponujące wyposażenie komunikacyjne, funkcje cyfrowe oraz inteligentny system ID. Light. Dzięki ID. Buzz łatwo przekonasz się o zaletach nowoczesnej mobilności elektrycznej.

Design na miarę nowoczesności

Wizualny ukłon w kierunku pierwszego „Bullika”, a jednocześnie pełna niezależność: wyrazisty design ID. Buzz to połączenie nowoczesnych proporcji z innowacyjną technologią. Pojazd stanowi nawiązanie do legendarnego wzornictwa modelu Bulli pierwszej generacji i na życzenie dostępny jest w czterech wersjach dwukolorowego lakieru. Nastrojowe akcenty wnętrza zapewnia adaptowalne oświetlenie ambiente z opcjonalną paletą nawet 30 barw. Całkowicie nowa koncepcja wnętrza dzięki możliwości wygodnego składania foteli nie tylko zapewnia więcej miejsca i zmienną konfigurację przestrzeni, ale także znacznie ułatwia załadunek. Elektryczna klapa bagażnika za dopłatą może zostać wyposażona w czujniki umożliwiające otwieranie z pomocą ruchu nogi, bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni. Zapewnia to opcjonalna funkcja „Easy Open”. Inteligentne funkcje, optymalna organizacja przestrzeni i innowacyjny design oświetlenia to elementy, które przekonują do ID. Buzz na całej linii.

Zrównoważona mobilność na całego

Kompleksowy zrównoważony rozwój na rzecz świadomej ekologicznie przyszłości: oto nasze podejście, którego odzwierciedleniem jest nowy ID. Buzz. Z tego względu dostarczamy go nie tylko przy zapewnieniu neutralnego bilansu emisji CO26, ale także z dedykowaną opcjonalną ładowarką naścienną ID. Charger7. Użytkownik może dodatkowo naładować swój ID. Buzz certyfikowaną energią Polenergia7 i korzystać z pojazdu lokalnie w sposób całkowicie zeroemisyjny i świadomy ekologicznie – nawet do 419 km8. Możliwość pokonywanie długich dystansów i przejazdów lokalnych z zerowym poziomem emisji CO2 – to wyzwania, które przed nowoczesnym napędem elektrycznym stawia codzienność. Nowy ID. Buzz zmienia charakter mobilności indywidualnej i pokazuje nam właściwy kierunek ku przyszłości świadomej problemów ochrony środowiska. Dzięki całkowitej rezygnacji z zastosowania skór zwierzęcych i wykorzystaniu materiałów z recyklingu do wykonania wielu elementów wyposażenia wnętrza – np. tapicerki foteli, wykładzin i podsufitki – możliwe stało się harmonijne połączenie zrównoważonego rozwoju i komfortu.

Technologia jutra do wykorzystania już dzisiaj

Sieć technologiczna łącząca teraźniejszość i przyszłość: nowy ID. Buzz posiada imponujący zestaw funkcji cyfrowych. Dzięki systemowi Car2X ID. Buzz może komunikować się z innymi uczestnikami ruchu posiadającymi dostęp do sieci. Użytkownik może z wyprzedzeniem uzyskać informacje na temat ewentualnych zagrożeń i korków na drodze, po której się porusza9. Ponad opcjonalnych 30 pokładowych systemów asystujących i dobra widoczność dzięki opcjonalnym reflektorom z LED MATRIX – nowy ID. Buzz łączy znaczny komfort z wysokim poziomem jakości. Wbudowana na stałe karta SIM sprawia, że system jest „always on”: w ten sposób cyfrowe funkcje ID. Buzz można w łatwy sposób aktualizować. Oprogramowanie systemów aktualizuje się wygodnie jednym naciśnięciem przycisku w trybie „Over-the-air“10 dzięki We Connect11.

ID. Buzz: nowy wymiar elektromobilności

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie