Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Ikona najnowszego stanu techniki

Nowa generacja Multivana konsekwentnie kontynuuje sprawdzone mocne strony i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy najlepsze rozwiązanie wyposażone w najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe (infotainment), systemy wspomagania kierowcy oraz systemy bezpieczeństwa. Zachowaliśmy przy tym niezmienną bezkompromisową wielofunkcyjność. Solidny, przestronny Multivan 6.1 to wszechstronny pojazd dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu.

Gdy zaczyna się długi weekend i gościsz całą rodzinę

Nawet 40 cm więcej może robić różnicę. Na przykład gdy na weekendową wycieczkę chętna jest także dalsza rodzina. Nagle nie potrzeba już tylko pięciu czy siedmiu miejsc siedzących – teraz musisz zapewnić ich osiem. Dla Multivana 6.1 Comfortline z długim rozstawem osi nie stanowi to problemu1.

Najlepsze połączenie z siecią

Pojazdy stają się coraz inteligentniejsze. Również Multivan 6.1 wyposażony jest dzisiaj wiele cyfrowych technologii, które zwiększają komfort jazdy. Na przykład w kokpit cyfrowy z ekranem o wysokiej rozdzielczości1 wyświetlający mapy nawigacji lub w Volkswagen We Connect2: usługę, która zmienia smartfon w pilota zdalnego sterowania samochodem. A to dopiero początek.

  • kolorowy kokpit cyfrowy o wysokiej rozdzielczości1
  • nowe systemy radiowo-nawigacyjne z ekranem dotykowym o przekątnej do 23,4 cm (9,2 cala)3
  • połączenie z internetem dzięki zintegrowanej karcie SIM4 
  • mobilne usługi online We Connect
  • ładowanie indukcyjne3 smartfonów.

Wszechstronne wnętrze

Przesuwaj, obracaj, składaj. Wpadliśmy na kilka pomysłów, dzięki którym Multivan 6.1 robi prawie wszystko, co mógłbyś sobie wyobrazić. Jego wnętrze jest elastyczne, wszechstronne i przemyślane. Jeśli jednak wciąż potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, fotele możesz w mgnieniu oka zdemontować i ponownie zamontować – pozwoli Ci to na niemal nieograniczoną radość i mnóstwo spontanicznych planów podróży.

  • obracane fotele i łatwo składana trzymiejscowa kanapa w przedziale pasażerskim
  • system szyn do płynnego przesuwania foteli i montowania ich w każdym miejscu
  • możliwość załadunku długich przedmiotów, np. nart, pod trzymiejscową kanapą.
Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie