DS3 E-TENSE

Samochody elektryczne i hybrydy plug-in DS AUTOMOBILES to kwintesencja radości z jazdy i ekologii. Doznaj całkiem nowe doświadczenia: pełną dostępność momentu obrotowego, brak emisji spalin w trybie elektrycznym. Poznaj atuty zeroemisyjnych samochodów.


 

Elektryczna wersja DS 3 CROSSBACK w pełni zachowuje DNA i charakter pierwowzoru. Podobnie jak on wyróżnia się wyjątkową elegancją dzięki licznym, niepowtarzalnym akcentom stylistycznym, podkreślającym nowoczesność i doskonałe osiągi.

ZASIĘG:

ponad 300 km (cykl WLTP*)

ŁADOWANIE:

80% w 30 minut

SILNIK:

100 kW / 136 KM 

Silnik o mocy 100 kW i potężnym,

stale dostępnym momencie obrotowym (260 Nm) umożliwia płynną,

dynamiczną i cichą jazdę.

 

ZALETY ZEROEMISYJNEGO DS 3 CROSSBACK E-TENSE 

- nie martwisz się restrykcjami dotyczącymi poruszania się w miastach. Jasnoniebieska dioda LED przy górnej krawędzi szyby przedniej sygnalizuje, że poruszasz się w trybie elektrycznym. Dzięki temu możesz wjechać do stref z ograniczeniami ruchu dla samochodów spalinowych.  

samochody elektryczne wyposażone są w mało skomplikowany technicznie silnik i nie wymagają wielu czynności serwisowych. Co więcej, elektryczność to jedno z najbardziej wydajnych źródeł energii, co przekłada się na większą żywotność poszczególnych komponentów. Tarcze hamulcowe nie zużywają się tak szybko dzięki systemowi odzyskiwania energii.

- prąd to jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii − zwłaszcza w przypadku zastosowania systemów odzyskiwania prądu przy hamowaniu, optymalizującego zarządzanie energią. Dodatkową korzyścią jest wolniejsze zużywanie się niektórych części, np. tarcz hamulcowych. Z finansowego punktu widzenia napęd elektryczny ma więcej zalet niż silnik Diesla czy benzynowy. 

ŁADOWANIE DS 3 CROSSBACK E-TENSE

Dzięki dołączonym kablom możesz korzystać z każdej publicznej lub domowej stacji ładowania. Marka DS oferuje szeroką gamę ładowarek DS Wall Box i korzysta z usług sprawdzonego partnera, który gwarantuje ich odpowiednią instalację. Kable typu 2 i 3 stanowią standardowe wyposażenie samochodu i przechowywane są w specjalnej torbie.

 

WNĘTRZE DS 3 CROSSBACK E-TENSE

PORÓWNANIE DS 7 CROSSBACK E-TENSE - SUV HYBRYDOWY PLUG-IN

ORAZ DS 3 CROSSBACK E-TENSE - 100% ELEKTRYK

 

ZAMÓW JUŻ DZIŚ SWOJEGO DS 3 CROSSBACK E-TENSE:

OFERTA TYGODNIA

 

21471.png

Zobacz