DS3 E-TENSE

Samochody elektryczne i hybrydy plug-in DS AUTOMOBILES to kwintesencja radości z jazdy i ekologii. Doznaj całkiem nowe doświadczenia: pełną dostępność momentu obrotowego, brak emisji spalin w trybie elektrycznym. Poznaj atuty zeroemisyjnych samochodów.


 

Elektryczna wersja DS 3 CROSSBACK w pełni zachowuje DNA i charakter pierwowzoru. Podobnie jak on wyróżnia się wyjątkową elegancją dzięki licznym, niepowtarzalnym akcentom stylistycznym, podkreślającym nowoczesność i doskonałe osiągi.

ZASIĘG:

ponad 300 km (cykl WLTP*)

ŁADOWANIE:

80% w 30 minut

SILNIK:

100 kW / 136 KM 

Silnik o mocy 100 kW i potężnym,

stale dostępnym momencie obrotowym (260 Nm) umożliwia płynną,

dynamiczną i cichą jazdę.CENNIK.png

 

 

ZALETY ZEROEMISYJNEGO DS 3 CROSSBACK E-TENSE 

- nie martwisz się restrykcjami dotyczącymi poruszania się w miastach. Jasnoniebieska dioda LED przy górnej krawędzi szyby przedniej sygnalizuje, że poruszasz się w trybie elektrycznym. Dzięki temu możesz wjechać do stref z ograniczeniami ruchu dla samochodów spalinowych.  

samochody elektryczne wyposażone są w mało skomplikowany technicznie silnik i nie wymagają wielu czynności serwisowych. Co więcej, elektryczność to jedno z najbardziej wydajnych źródeł energii, co przekłada się na większą żywotność poszczególnych komponentów. Tarcze hamulcowe nie zużywają się tak szybko dzięki systemowi odzyskiwania energii.

- prąd to jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii − zwłaszcza w przypadku zastosowania systemów odzyskiwania prądu przy hamowaniu, optymalizującego zarządzanie energią. Dodatkową korzyścią jest wolniejsze zużywanie się niektórych części, np. tarcz hamulcowych. Z finansowego punktu widzenia napęd elektryczny ma więcej zalet niż silnik Diesla czy benzynowy. 

ŁADOWANIE DS 3 CROSSBACK E-TENSE

Dzięki dołączonym kablom możesz korzystać z każdej publicznej lub domowej stacji ładowania. Marka DS oferuje szeroką gamę ładowarek DS Wall Box i korzysta z usług sprawdzonego partnera, który gwarantuje ich odpowiednią instalację. Kable typu 2 i 3 stanowią standardowe wyposażenie samochodu i przechowywane są w specjalnej torbie.

 

WNĘTRZE DS 3 CROSSBACK E-TENSE

PORÓWNANIE DS 7 CROSSBACK E-TENSE - SUV HYBRYDOWY PLUG-IN

ORAZ DS 3 CROSSBACK E-TENSE - 100% ELEKTRYK

Rządowy program dopłat do kupna samochodów elektrycznych „Mój elektryk”

 

Jeżeli jesteś zainteresowany w 100% elektrycznym samochodem DS 3 CROSSBACK E-TENSE, teraz możesz skorzystać z rządowej dopłaty na zakup pojazdu niskoemisyjnego w ramach programu „Mój elektryk”.

Dzięki skorzystaniu z tego programu możesz zyskać:


• Jako osoba fizyczna: do 18 750 zł lub nawet 27 000 zł w przypadku osób posiadających kartę dużej rodziny.
• Jako podmiot niebędący osobą fizyczną: 18 750 zł lub 27 000 zł w przypadku deklaracji przebiegu min. 15 tys. km rocznie.

 

Limit ceny zakupu pojazdu elektrycznego w programie „Mój elektryk” dla osób fizycznych to 225 000 zł (nie obowiązuje on osób posiadających kartę dużej rodziny), co oznacza, że możesz cieszyć się nawet wysoką wersją wyposażenia DS 3 CROSSBACK E-TENSE.

Składać wnioski o dofinansowanie można aż do 30 września 2025 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania puli dopłat wynoszącej 700 000 000 zł.

 

   

dowiedz sie wiecej.png

 

 

 

ZAMÓW JUŻ DZIŚ SWOJEGO DS 3 CROSSBACK E-TENSE:

OFERTA TYGODNIA

 

21471.png

Zobacz