Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

DS 4

TECHNOLOGICZNY, DYNAMICZNY DESIGN.

 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE MODELE
WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

NOWA WIZJA SAMOCHODU

DS 4 to samochód, który zachwyca i fascynuje imponującymi proporcjami, charyzmatycznym wyglądem i muskularną sylwetką. Ergonomiczne, zaawansowane technologicznie wnętrze to umiejętne połączenie „rozszerzonej technologii” z czystym, harmonijnym designem.

POZNAJ GAMĘ WERSJI DS 4

Każdy z modeli został zaprojektowany tak, by był kompatybilny z napędem hybrydowym plug-in E-TENSE 225 KM. Zastosowanie tej jednostki nie ogranicza przestronności wnętrza i pojemności bagażnika.

DS 4 zainspirowany jest zarówno SUV-ami coupé, jak i kompaktowymi hatchbackami. Ten niezwykle atrakcyjny samochód kusi licznymi możliwościami personalizacji. Oferowany jest w dwóch wersjach wykończenia: DS 4 Performance Line podkreślającej Twój sportowy styl oraz DS 4 CROSS, idealnej dla łowców przygód.

DS 4
DS 4 CROSS
DS 4 PERFORMANCE LINE

DESIGN WNĘTRZA

Czysta elegancja naszego know-how

Wnętrze DS 4 to przestrzeń zdominowana przez czyste formy: wyświetlacze zintegrowane z deską rozdzielczą, przełącznik E-TOGGLE, stylizowane przełączniki elektrycznie sterowanych szyb czy niewidoczne, centralne otwory systemu wentylacji DS AIR. Aby dodatkowo wzbogacić klimat wnętrza, nasi eksperci wykorzystali swój know-how i wykończyli kokpit unikalnymi materiałami. Wnętrze zdobią elementy z karbonu, brązowego jesionu i skóry – licowej lub Nappa z motywem bransolety zegarka, który jest jedną z ikon stylu Marki.

Wersja Opéra Brun Criollo ze skórzaną tapicerką siedzeń z motywem bransolety zegarka

Z pewnością docenisz doskonałość Opéra Brun Criollo, naszego najbardziej wyszukanego wykończenia wnętrza. Charakterystyczne dla Marki fotele pokryte skórą Nappa z motywem bransolety zegarka dodatkowo ozdobiliśmy logo DS na oparciach. Są ogrzewane i wentylowane oraz mają funkcję masażu, dzięki czemu podróżowanie DS 4 jest komfortowe o każdej porze roku.

Z najwyższej półki

Gama materiałów wykorzystanych do wykończenia wnętrza DS 4 jest niezwykle bogata: tkanina Tungstène, Alcantara®, specjalne płótno DS, skóry ziarniste oraz Nappa… Ich wyrafinowanie podkreślają wyszukane detale, takie jak perłowe przeszycia, wzór giloszowy Clous de Paris czy wykończenie z jesionu i włókna węglowego. Możesz również spersonalizować oświetlenie nastrojowe i stworzyć we wnętrzu klimat, który najbardziej Ci odpowiada.

Ogrzewana kierownica w całości pokryta skórą

Ukoronowaniem wykończenia najwyższych wersji jest kierownica, która została w całości pokryta licową skórą. Aby zapewnić Ci maksymalny komfort, wyposażyliśmy ją w funkcję ogrzewania.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Ciesz się emocjonującym, głębokim doświadczeniem z jazdy

DS 4 wprowadza w życie koncepcję “rozszerzonej technologii”, która jest unikalnym połączeniem najnowocześniejszej technologii z rozszerzoną rzeczywistością. Dzięki zwiększonej efektywności, dodatkowym możliwościom komunikacji oraz bardziej innowacyjnym rozwiązaniom doświadczenie z jazdy będzie pełniejsze, a poziom bezpieczeństwa – jeszcze wyższy.

JESZCZE WIĘCEJ TECHNOLOGII

Poznaj pozostałe rozwiązania technologiczne stosowane w DS 4

PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START

Gdy zbliżysz się do Twojego DS 4 na odległość 2 m, samochód automatycznie otworzy się, a niewidoczne dotąd klamki wysuną się z nadwozia. Po zajęciu miejsca za kierownicą możesz w łatwy sposób uruchomić silnik korzystając z przycisku Start/Stop. System działa w analogiczny sposób, gdy kierowca oddala się od samochodu: klamki dyskretnie chowają się, a zamki zostają zablokowane.

Automatyczny system awaryjnego hamowania

System jest aktywny zarówno w dzień, jak i podczas jazdy nocą. Wykrywa inne pojazdy (poruszające się w tym samym kierunku lub stojące na drodze), jak również pieszych, rowerzystów i motocyklistów znajdujących się na pasie ruchu. W przypadku ryzyka zderzenia kierowca jest ostrzegany za pośrednictwem odpowiedniego komunikatu na ekranie oraz sygnału dźwiękowego. Jeżeli nie zareaguje na czas, system automatycznie uruchomi hamulce samochodu.

System rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości

Ciesz się bezpiecznym i komfortowym prowadzeniem dzięki technologii rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości. System identyfikuje stałe i czasowe znaki ograniczenia prędkości i wyświetla je na cyfrowym zestawie wskaźników ostrzegając kierowcę w czasie rzeczywistym o ewentualnym przekroczeniu dopuszczalnej prędkości. Możesz ustawić rozpoznane wartości ograniczeń w tempomacie lub ograniczniku prędkości.

Aktywny alarm niezamierzonego przekroczenia linii

System Lane Keeping Assist rozpoznaje białe linie na drodze i w przypadku przekroczenia granicy pasa ruchu automatycznie koryguje trajektorię samochodu. Możesz w każdej chwili wyłączyć tę funkcję przytrzymując kierownicę lub dezaktywując ją w menu systemów wspomagających kierowcę.

DS 4 E-TENSE

Nowa generacja mobilności

Poznaj nowy wymiar prowadzenia dzięki naszej technologii hybrydowej plug-in E-TENSE. Połączenie silnika benzynowego z elektrycznym zapewnia unikalną dynamikę i elastyczność, które przekładają się na niezapomniane doznania i najwyższy komfort jazdy. Moc układu napędowego DS 4 E-TENSE wynosi 225 KM, a emisja CO₂ − od 29g / km (w trakcie homologacji).   

 

Emisja

DS 4 E-TENSE z napędem hybrydowym plug-in mimo wysokiej mocy 225 KM może pochwalić się bardzo niską emisją CO₂ (już od 30 g/km) oraz niewielkim zużyciem paliwa (już od 1,4 l/100 km; dane w trakcie homologacji). Dzięki trybowi w 100% elektrycznemu możesz wjeżdżać do miast objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych.

Cisza i komfort

Nasze hybrydy plug-in umożliwiają jazdę w ciszy i zapewniają niezwykłą elastyczność. Po uruchomieniu trybu elektrycznego za przednią szybą zapala się niebieska dioda LED, która informuje innych użytkowników drogi o poruszaniu się w trybie zeroemisyjnym.

Specjalne usługi E-TENSE

Skorzystaj z palety usług Marki DS za pośrednictwem smartfona lub ekranu w samochodzie i ułatwiaj sobie codzienną eksploatację samochodu. Możesz dzięki nim lokalizować stacje ładowania, planować uzupełnienie energii czy zamówić instalację wybranego rozwiązania do ładowania w domu.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie