Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

DS 7 CROSSBACK

Doskonałość zrodzona z odwagi.

PEŁEN CHARYZMY

Design nadwozia

Symbolem wyrafinowania i najwyższej jakości wykonania SUV-a DS 7 CROSSBACK jest przód z charakterystycznym motywem DS WINGS. Profil zdobią wyrzeźbione linie i felgi o wyjątkowym, misternym wzorze, podkreślające dynamiczny wygląd samochodu.
Projektory DS ACTIVE LED VISION, dopracowane niczym dzieło sztuki jubilerskiej, są dopełnieniem wyszukanego stylu.

Muskularne, eleganckie linie

Charyzmatyczny, muskularny i zmysłowy DS 7 CROSSBACK perfekcyjnie łączy eleganckie linie z wyrazistym, silnym charakterem. To subtelne zestawienie jest owocem naszego dążenia do wyrażenia esencji wyrafinowania i doskonałości francuskiego know-how.

CZAR IDENTYFIKACJI ŚWIETLNEJ
DBAŁOŚĆ O DETALE
WYRZEŹBIONE LAMPY TYLNE

KNOW-HOW

Design wnętrza: niezwykła dbałość o detale

Nowoczesne i szykowne wnętrze DS 7 CROSSBACK to owoc doświadczenia i kunsztu projektantów, inżynierów oraz rymarzy współpracujących z DS Automobiles. Zastosowane materiały i detale wykończenia są zainspirowane Haute Couture.

Tapicerka z wzorem bransolety zegarka

Szlachetna, wyselekcjonowana przez naszych rymarzy licowa skóra Nappa podkreśla wyrafinowany charakter wnętrza. Finezyjna tapicerka z wzorem bransolety zegarka w wersji OPÉRA jest symbolem silnego związku między DS Automobiles a luksusowym, francuskim rzemiosłem.

Wzór giloszowy „Clous de Paris”

Nasi rzemieślnicy opracowali wzór giloszowy Clous de Paris, aby nadać unikalny styl przełącznikom w DS 7 CROSSBACK. Łączy on artystyczny wygląd z zawansowaną technologią i zainspirowany jest sztuką zegarmistrzowską. Składa się z niewielkich, wypukłych motywów w kształcie piramidy, które tworzą eleganckie, krzyżujące i przenikające się linie.

Perłowe przeszycia

Przeszycie Point Perle to opracowany przez naszych rymarzy wyrafinowany detal wykończenia skór, nawiązujący do kształtu perły. Ten elegancki i delikatny motyw kojarzy się z Haute Couture i jest jednym z charakterystycznych symboli DS Automobiles.

Zegarek B.R.M R180

Zegarek B.R.M R180, stworzony we współpracy z B.R.M Chronographes, majestatycznie wyłania się ze obudowy, gdy samochód rusza z miejsca. To zaawansowane technologicznie i niezwykle eleganckie urządzenie wyposażone jest w system automatycznej regulacji.

Przełącznik ozdobiony kryształem

Nasi mistrzowie rzemiosła doprowadzają nasze samochody do perfekcji wykorzystując najlepsze materiały. W zależności od wybranej wersji wykończenia wnętrza przełącznik służący do obsługi ekranu może być ozdobiony kryształem. Ten unikalny szczegół dodaje desce rozdzielczej wyrafinowania.

Przestrzeń kierowcy

Stanowisko prowadzenia zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić kierowcy radość z jazdy i doskonałe wyczucie drogi. Ta wyrafinowana przestrzeń jest połączeniem zaawansowanej technologii i finezyjnych detali. Kierownica jest pokryta skórą, a cyfrowy ekran 12″ ułatwia dostęp do informacji dotyczących jazdy.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Najnowsze technologie do Twojej dyspozycji

DS 7 CROSSBACK wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, aby zapewnić Ci maksymalny komfort.

E-TENSE

Zasmakuj przyjemności jazdy hybrydą plug-in

Inteligencja i doskonałe osiągi

Nasze napędy hybrydowe plug-in E-TENSE zapewniają wysoką moc i elastyczność dzięki połączeniu silnika elektrycznego i spalinowego. Korzystając z DS 7 CROSSBACK w wersji hybrydowej możesz cieszyć się ograniczoną lub zerową emisją zanieczyszczeń oraz możliwością dynamicznego ruszania w ciszy.

Cisza i komfort jazdy

Ciesz się całkowitą ciszą w kabinie podczas ruszania w trybie zeroemisyjnym. Wrażenie pełnej harmonii dodatkowo wzmacnia zastosowanie w wersjach E-TENSE laminowanych szyb.

Jedź dokądkolwiek chcesz, bez względu na warunki

Wybór hybrydy plug-in oznacza pełną wolność poruszania się po mieście, nawet w strefach z ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych. Nasze wersje E-TENSE wyposażone są w niebieską diodę LED zainstalowaną przy górnej krawędzi przedniej szyby, która sygnalizuje poruszanie się w trybie elektrycznym.

Emisja i zużycie paliwa

Nasze hybrydy plug-in E-TENSE mają wzorcowe wskaźniki emisji i zużycia paliwa: 30 g CO2/km i 1,3 l/100 km w wersji E-TENSE 4×4 300.

Bagażnik i przestronność

Nasi inżynierowie stworzyli projekt o przemyślanej i unikalnej konstrukcji. Bagażnik wersji E-TENSE o pojemności 555 l jest jednym z największych w segmencie hybryd plug-in.

Specjalne usługi E-TENSE

Lokalizacja stacji ładowania z poziomu samochodu, programowanie ładowania za pośrednictwem smartfona, instalacja stacji ładowania w domu: oferujemy kompleksowy pakiet usług, które zapewnią Ci spokojną eksploatację Twojego samochodu.

Wersja z napędem na 4 koła

Dzięki silnikowi elektrycznemu z przodu (110 KM) i z tyłu (113 KM) jednostka E-TENSE 4×4 300 osiąga łączną moc 300 KM, zapewniającą niezwykłe osiągi.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie