Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

MAXUS ET90

PIERWSZY W EUROPIE ELEKTRYCZNY PICKUP

Maxus eT90 to duży pickup z napędem elektrycznym, pięcioma wygodnymi miejscami dla kierowcy i pasażerów, muskularnym wyglądem i bogatą listą wyposażenia.

Jest zintegrowany z dużym akumulatorem o pojemności 88,5 kWh netto, zapewniającym zasięg 330 km (WLTP). Dzięki ładowności 1000 kg i możliwości holowania sprawdzi się zarówno jako samochód rodzinny czy lifestylowy, jak i pick-up dla klientów biznesowych

WYPOSAŻENIE I BEZPIECZEŃSTWO

Wnętrze Maxusa eT90 jest przestronne, oferuje nowoczesne i przemyślane rozwiązania. Na wyposażeniu znajduje się m.in. 10,3-calowy ekran dotykowy, 6-kierunkowa regulacja foteli zarówno dla kierowcy, jak i pasażera przedniego rzędu, Apple CarPlay, skórzane fotele oraz dwukierunkowo regulowana skórzana kierownica.
Wyposażenie i bezpieczeństwoMaxus przykłada również ogromną wagę do bezpieczeństwa. Model eT90 dysponuje między innymi elektroniczną kontrolą stabilizacji toru jazdy, kamerą cofania, czujnikami parkowania i układem kontroli prędkości zjazdu.

GWARANCJA

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus eT90 sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 200 000 km.
Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

AKUMULATOR I ŁADOWANIE

Maxus eT90 jest dostarczany z akumulatorem o pojemności 88,5 kWh netto. Samochód można szybko naładować od 20 do 80% w ciągu 45 minut w normalnych temperaturach przy maksymalnej mocy ładowania 80 kW.
Model eT90 jest wyposażony w standardowe złącze ładowania CCS.

Maxus T90EV – jedyny elektryczny pickup w Europie, już dostępny w Polsce