Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Maxus
Autoryzowane salony i serwisy
Samochód SUV Maxus Euniq6 AutoGazda

Euniq6 SUV

Elektryczny samochód w maksymalnym rozmiarze, maksymalnym wyposażeniu i maksymalnej przestrzeni bagażowej.

Maxus Euniq 6 to duży, elektryczny SUV, który doskonale sprawdzi się nie tylko w codziennej jeździe, ale i w długich podróżach. Dzięki największemu w swojej klasie bagażnikowi o pojemności 754 litrów i bardzo bogatemu pakietowi w standardzie jest idealnym samochodem elektrycznym dla całej rodziny.

MAKSYMALNE WYPOSAŻENIE

Euniq 6 ma szeroki i bogaty pakiet wyposażenia, który jest wliczonym w cenę samochodu. Pakiet ten obejmuje Apple CarPlay, elektryczny panoramiczny dach, nastrojowe oświetlenie wnętrza w 64 różnych kolorach, bezprzewodowe ładowanie mobilne, system bezkluczykowy Keyless Go, 6-kierunkową elektroniczną regulację fotela kierowcy oraz wnętrze z czarnej skóry.

Samochód posiada również szeroką gamę systemów wspomagania kierowcy, które zapewniają bezpieczną jazdę kierowcy i pasażerom. Wyposażony jest między innymi w tempomat adaptacyjny, kamerę parkowania 360°, ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu, ostrzeżenie o martwym polu, automatyczny system hamowania awaryjnego, przednie i tylne czujniki parkowania, elektroniczną kontrolę stabilności i szereg innych funkcji.

GWARANCJA

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus Euniq6 sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 200 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

MAKSYMALNY ROZMIAR

Dzięki Euniq 6 otrzymujesz gigantycznego SUV-a z miejscem na wszystko, czego potrzebujesz – i jeszcze więcej! Wymiary zewnętrzne samochodu to 4735 mm długości, 1860 mm szerokości i 1736 mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2760 mm, a prześwit 190 mm. Wewnątrz znajduje się największy w tej klasie bagażnik o pojemności aż 754 litrów, dzięki temu brak miejsca nigdy nie jest problemem. Zarówno kabina, jak i tylne siedzenia zapewniają dużą przestrzeń, z wystarczającą ilością miejsca na nogi i komfortową wysokością sufitu zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

MAXIMUM DESIGNU

Nie ma wątpliwości, że Euniq 6 przykuwa uwagę na drodze. Ma nowoczesny wygląd, piękne linie oraz mocny i sportowy przód, co przekłada się na elegancki design. Auto posiada m.in. technologię Full LED, 18” aluminiowe felgi oraz elektryczny panoramiczny szyberdach.

MAX SAMOCHÓD W ATRAKCYJNEJ CENIE

SUV Euniq6 to w pełni elektryczny samochód rodzinny o maksymalnych rozmiarach, maksymalnym wyposażeniu i maksymalnej przestrzeni bagażowej.

Wyszukiwarka samochodów

Znajdź samochód dla siebie