NOWY DS4

NOWY DS 4.

 

DS STORE KATOWICE

 

DS 4 jest już dostępny w sprzedaży! Samochód zachwyca i fascynuje imponującymi proporcjami, charyzmatycznym wyglądem i muskularną sylwetką. Ergonomiczne, zaawansowane technologicznie wnętrze to umiejętne połączenie "rozszerzonej technologii" z czystym, harmonijnym designem.  

 

Do każdego zamówienia na DS 4 podczas pokazu premierowego wręczamy voucher na 2-dniowy pobyt w Hotelu Crystal Mountain *****  ze śniadaniem oraz obiadokolacją.

 

 

UMÓW SPOTKANIE W SALONIE LUB ZAPYTAJ O OFERTĘ:

DS4_WERSJE.png

Wersje wyposażenia:

DS 4 zainspirowany jest zarówno SUV-ami coupé, jak i kompaktowymi hatchbackami. Ten niezwykle atrakcyjny samochód kusi licznymi możliwościami personalizacji. Oferowany jest w dwóch wersjach wykończenia: DS 4 Performance Line podkreślającej Twój sportowy styl oraz DS 4 CROSS, idealnej dla łowców przygód. 

DS 4 CROSS odtwarza wizualną percepcję SUV-a, podkreślając dolną część zderzaka specjalną ochroną i matową czarną farbą. Błyszczące czarne górne części ram bocznych okien, błyszcząca czarna osłona chłodnicy, charakterystyczne felgi aluminiowe, relingi dachowe i dach w tym samym kolorze co nadwozie. Jako ekskluzywna opcja, DS 4 CROSS ma zaawansowaną kontrolę trakcji, która zapewnia lepszą przyczepność w trybach piasku, śniegu i błota oraz system kontroli zjazdu ze wzniesienia.

Bardziej dynamiczny, DS 4 PERFORMANCE LINE ma nadwozie w kolorze czarnym z pakietem Black (DS WINGS, pasek między tylnymi światłami, kratką i ramami okien bocznych) i charakterystyczne czarne felgi aluminiowe, a także ekskluzywne wnętrze.

 

DESIGN NĘTRZA DS 4 

Wnętrze DS 4 to przestrzeń zdominowana przez czyste formy: ekrany zintegrowane z deską rozdzielczą, przełącznik E-TOGGLE, stylizowane przełączniki elektrycznie sterowanych szyb czy niewidoczne, centralne otwory systemu wentylacji DS AIR. Aby dodatkowo wzbogacić klimat wnętrza, nasi eksperci wykorzystali swój know-how i wykończyli kokpit unikalnymi materiałami. Wnętrze zdobią elementy z karbonu, brązowego popiołu i skóry – licowej lub Nappa z motywem bransolety zegarka, który jest jedną z ikon stylu Marki.

 

2020_DS4_V0026.jpg

 

DS 4 PRZESZYWAJĄCE SPOJRZENIE 

Przód charakteryzuje się nową sygnaturą świetlną. Bardzo smukłe reflektory projektorowe są wyposażone w system DS MATRIX LED VISION, który łączy w sobie matrycowe i kierunkowe oświetlenie. Uzupełnieniem są światła do jazdy dziennej składające się z dwóch rzędów diod LED po obu stronach (łącznie 98 diod LED). DS WINGS łączy reflektory z kratką. W zależności od wersji składa się z dwóch części z motywami diamentowych końcówek, w stopniowanych rozmiarach, które wyróżniają się trójwymiarową maskownicą. Nad nią długa maska ​​nadaje ruchowi dynamiczny wygląd.

 

Podroz_Cytaty_Kolaz_Fotograficzny_2.png

 

TECHNOLOGIA

DS 4 wprowadza w życie koncepcję “rozszerzonej technologii”, która jest unikalnym połączeniem najnowocześniejszej technologii z rozszerzoną rzeczywistością. Dzięki zwiększonej efektywności, dodatkowym możliwościom komunikacji oraz bardziej innowacyjnym rozwiązaniom doświadczenie z jazdy będzie pełniejsze, a poziom bezpieczeństwa – jeszcze wyższy.

 

OFERTA TYGODNIA

 

21471.png

Zobacz